Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆
Додано 06 січ 2025

Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆

@Pid_dahOM_Vsesvity
Кількість підписників: 57
Фото: 500
Відео: 62
Посилання: 284
Опис:
Пізнавальний Потік💫 Корисні прикладні візуально-терапеатичні практики🎨 Почати життя знову🌈 Бути собою👣💃 Зцілення Любовью💞 #жіночеколо #естетика #творчість #нейрографіка #refugees #ukraine Для особистого спілкування - у ПП авторці каналу @Allyounka11
Джерело

Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 | 25 вересняМИР ІЗ МИНУЛИМ«Навіть Бог не може змінити минуле».АгафонЧіпл...

Логотип телеграм спільноти - Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 @Pid_dahOM_Vsesvity
21 Охват/переглядів 2025-09-27 06:35 Повідомлення №1104
25 вересняМИР ІЗ МИНУЛИМ«Навіть Бог не може змінити минуле».АгафонЧіплятися за минуле, відчуваючи провину, тугу, заперечення чи образи, – це марна трата дорогоцінної енергії, яку можна використати для перетворення сьогоднішнього й завтрашнього дня.– Раніше я жила минулим, – сказала одна жінка, яка одужує. – Я намагалася його змінити або дозволяла йому керувати мною. Зазвичай і те, й інше. Я постійно відчувала провину за те, що сталося, що я зробила, що інші зробили стосовно мене. Попри те, що я спокутувала провину майже за все, це почуття ставало лише глибшим. Так чи інакше, у всьому була моя вина. Я ніяк не могла її відпустити. Я роками трималася за гнів, переконуючи себе, що він виправданий. Я багато що заперечувала. Іноді намагалася повністю забути своє минуле, але насправді ніколи по-справжньому його не проживала. Моє минуле було наче темна хмара, що переслідувала мене всюди, і я не могла від нього позбутися. Мабуть, я боялася відпустити його через страх перед сьогоденням і майбутнім.Я одужую вже багато років. І майже стільки ж мені знадобилося, щоб правильно поглянути на своє минуле. Тепер я розумію, що не можу його забути. Мені потрібно зцілюватися. Мені потрібно проживати й відпускати всі почуття, які в мене ще є, особливо гнів. Мені потрібно припинити звинувачувати себе за болісні події й вірити, що все сталося в потрібний час і все нормально. Я навчилася припиняти жаліти й бути вдячною.Коли я думаю про минуле, я дякую Богові за зцілення та за спогади. Якщо іноді потрібно щось виправити, я виправляю – і на цьому все. Я навчилася дивитися на своє минуле зі співчуттям до себе й з вірою, що навіть тоді Вища Сила все контролювала. Я зцілилася від найгірших подій, які сталися в моєму житті. Я примирилася із собою й зрозуміла, що зцілення від деяких подій дозволило мені допомагати зцілюватися й іншим людям.Тепер я бачу, як завдяки найгіршим подіям сформувався мій характер і розвинулися мої найкращі якості. У мені навіть з’явилася вдячність за невдалі стосунки, бо вони зробили мене собою й привели мене туди, де я є сьогодні. Я навчилася прийняттю без провини, гніву, осуду й сорому. Я навіть навчилася приймати ті роки, коли відчувала провину, гнів, сором та осуд.Ми не можемо контролювати минуле. Але ми можемо перетворити його, дозволивши собі зцілитися, приймаючи його з любов’ю до себе та до інших. Я знаю це, бо та жінка – це я.⸻Сьогодні я почну дякувати за своє минуле. Я не можу змінити те, що сталося, але я можу перетворити своє минуле, володіючи своєю силою зараз – приймати, зцілюватися й вчитися через нього.📖 Переклад оновленого щоденника Мелоді Бітті «День за днем із співзалежності» (або «Мова визволення від співзалежності»)(The Language of Letting Go: Daily Meditations on Codependency)