Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Антон Петрівський
Додано 14 лип 2024

Антон Петрівський

@PetrivskyiAnton
Кількість підписників: 1 147
Фото: 433
Відео: 176
Посилання: 134
Опис:
про український порядок денний, "русскій мір" Львова (і не лише), новини з території "держави-дегенерата", інше
Джерело

Антон Петрівський | ВМС США приймало участь у відбитті ракетної атаки Ірану на Ізраїль.…Ча...

Логотип телеграм спільноти - Антон Петрівський Антон Петрівський @PetrivskyiAnton
986 Охват/переглядів 2024-10-01 21:39 Повідомлення №605
ВМС США приймало участь у відбитті ракетної атаки Ірану на Ізраїль.…Частина іранської ракети упала на палестинця в Газі.Ізраїль зазначає, що це єдиний загиблий внаслідок атаки Ірану.Ізраїль не член НАТО і не член ЄС.0 загиблих ізраїльтян, але ВМС США допомагає відбивати атаку.А «Охматдит», Маріуполь, Буча, Херсон, Харків, Запоріжжя. Тисячі. Десятки тисяч загиблих. Цивільні. Діти. Пенсіонери. Жінки. Солдати.Це все похуй. Тут «не можна». «Красниє лінії цивілізованого світу не дозволяють».…Втім, я звісно абсолютно розумію цивілізоване право геноциду українців.Еквілібристика термінів.Океан пустих слів. Синтетичний світ штучних ілюзій. Реальність так далеко, що поки не поллється ріки крові аж не повіриш.Що все це пуста димка балачок.«Права», «гуманізм», «гарантії», «демократії».Стільки слів, а українці зазнають знову найбільший геноцид сучасності. Що в 30-х, що в 40-х, що в 2020-х. Можна всім все, якщо ти слабкий.Урок повчальний звісно.Що би не просторікували дипломати, політики. Яку би хуйню не знімали на нетфліксі. Що би не камлали продажні ліваки «правозахисники». Скільки би не клеїли ми в розбомблених школах на обпалених стінах прапорців Євросоюзу.Це все до п…зди.От десяток підземних фабрик дронів. Щоб дешево і звʼязок не глушився. Щоб для фронту. Або щоб на ураження 1000 км.І якщо би їх пару сотень тисяч. Та ще аби раптово невідомі погрожували їх пустити з території Казахстану по російській АЕС в Красноярську-45. Оце би відразу нас почув цивілізований сука світ.Ми ж не просили багато?Пару сотень чортових бредлі.Пару сотень тисяч чортових снарядів.Пару десятків Ф-16. Вчасно. А не в 2024-му.Світ не сумний. Світ сірий.Сталево сірий.Коли сталь загартована гарно.Відблискує від сонця.І дає сірому світу яскравість. Лише в тіні шабель.Буде рай.