Джерело
Перещепине | Рубрика " 👀 очима мешканців нашого ОТГ" В кожному населеному пункті є ...
3 500 Охват/переглядів
2025-10-22 22:39
Повідомлення №2797
Рубрика " 👀 очима мешканців нашого ОТГ" В кожному населеному пункті є покинуті подвір'я. По вулиці Соборній Перещепине 🤦 теж таке є, яке перетворилося на сміттєзвалище. От, цікаво, "хозяїн" файного новенького кулька Вам, не соромно закинути його на чуже подвір'я ⁉️, чи Вам пофіг, що розгребуть його собаки, яких стадо бігає, що воно згодом перетвориться на сморід. Народ, чого Ви такі ⁉️🤦 З Вас, дорослих, беруть приклад діти. Чому, Ви, завжди звикли, що за Вами приберуть ⁉️ У цьому подвір'я є господар, але він теж не чухається, бо байдуже, краще жити у чистому чим доглядати. Треба з чогось почати, мабуть треба звернутися до вуличного депутата Александр Сачава, якщо повноваження, як депутата вони діють по вулицям, щоб, ви, Олександр Дмитрович підказали нам, мешканцям даної вулиці, що робити ⁉️‼️📍 м.Перещепине Автор: Тетяна Горбунова 📱 Надіслати інформацію: t.me/Pereshpynye777 📱 https://www.facebook.com/groups/176194603602261/permalink/1486094212612287/📱 https://www.instagram.com/p/DQIPE-uiJux/?igsh=a284Y2tudmEwYnJm