Джерело
Перещепине | Всім привіт! Давно нічого не писала,але в глаза впало ось що. Дивлячис...
1 800 Охват/переглядів
2025-03-31 12:28
Повідомлення №2388
Всім привіт! Давно нічого не писала,але в глаза впало ось що. Дивлячись стрічку ФБ постійно натикаюсь на відосики, де міністр освіти нашої громади Погоріла,та цвіркун, показують ,як вони переживають за громаду. Але чому Нінка не показує кімнату для відпочинку, в приміщенні відділу освіти, в якій вони зробили ремонт,та закупили меблі, за завищеними в декілька разів цінами. Грошей вкрали не мало. 🤬 Уявіть лицемірство Чмоні з Нінкою,коли вони кажуть що грошей на нормальне харчування для дітей нема,а на зону для відпочинку,точніше для їхніх пʼянок є,це треш 😡. Дивуватися нема чого,у погорілої заробіток йде на всьому. Вона виписує премії по 300%-500% довіреним особам,потім ці особи залишають собі 100%,а залишок віддають міністру освіти. Також є такі особи в штаті освіти,які числяться,отримують зарплату,але їх там ніхто не бачив. Так нінка влаштувала свого зятя , ясна річ сховала подалі в Родину,і забронювала від армії,як цінного працівника. Звісно,всім заробленим( правильно вкраденим) вона ділиться з цвіркуном,в них зараз міцний тандем. Бюджет громади в надійних руках 🤫На сьогодні досить. Всім добра.Автор: Ксенія Крот