Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павло Клімкін
Додано 06 тра 2021

Павло Клімкін

@Pavlo_Klimkin
Кількість підписників: 2 121
Фото: 17
Відео: 2
Посилання: 6
Опис:
Міністр закордонних справ (2014-2019)
Джерело

Павло Клімкін | Сьогодні США, Євросоюз та Австралія запроваджують ембарго на імпорт ро...

Логотип телеграм спільноти - Павло Клімкін Павло Клімкін @Pavlo_Klimkin
1 800 Охват/переглядів 2023-02-05 16:05 Повідомлення №148
Сьогодні США, Євросоюз та Австралія запроваджують ембарго на імпорт російських нафтопродуктів та стелю на їхній експорт до іншого світу. Попередні обмеження на нафту працюють суперово. Середній розмір знижки на російську нафту тримається на рівні 40% і не знижується, незважаючи на всі зусилля РФ обійти заборони. З нафтопродуктами обійти обмеження буде ще складніше, адже супертанкерами їх не перевозять. Заморозити Європу не вдалося - ані нас, ані Євросоюз. Там, до речі, рівень запасів газу у сховищах на початок лютого 76% - порівняно з 41% минулого року. Як кажуть, відчуйте різницю. Але головний показник російських проблем - це власне російський бюджет. За січень його витрати зросли на дві третини порівняно з минулим роком - це, до речі, і показник, скільки Росії коштує війна. А от доходи впали майже втричі. Така тенденція вже другий місяць і прямо пов"язана з ембарго на російську нафту і стелю на неї. Цивілізовані країни більше ані нафту, ані російські нафтопродукти не купують, а для всіх інших діє обмеження. Для Кремля виникає реальна і відчутна вже зараз загроза макроекономічної дестабілізації. Я бачив різні оцінки втрат російського режиму в залежності від коливань цін на нафту: від 75 до 125 млрд. доларів на рік. І це дуже круто. Головний результат - Москва вимушена грати з огляду на "червоні прапорці", встановлені Заходом. Росія залишається постачальником, але припиняє бути гравцем. Далі буде більше.