Джерело
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Нарешті! Працівники "АВТОСТРАДи" прокопали наскрізь майбутній тунель п...
1 700 Охват/переглядів
2024-10-09 16:21
Повідомлення №3479
Нарешті! Працівники "АВТОСТРАДи" прокопали наскрізь майбутній тунель під залізницею між Русанівськими на Воскресенськими садами: https://www.youtube.com/watch?v=IxEN5c7bclkЩоправда, проїхати і навіть пройти ним ще не можна. Лише проповзти. Попереду - бетонування накривної плити "воскресенської" половини тунелю. Підготовчі роботи до цього активно тривають. Тунель буде частиною нового автомобільного шляху, що дасть змогу навпростець проїхати з Подільсько-Воскресенського мостового переходу на Троєщину та у зворотній бік. Рух ним планують відкрити вже в цьому році. Другою половиною тунелю швидкісний трамвай з Троєщини має пройти спочатку на Русанівські сади, а потім - далі в бік Осокорків. Колись...Паралельно будують сходи та пандус до платформи міської електрички. Влаштували захисні конструкції на новій платформі, а також уздовж підйому нової дороги біля трамвайних колій.Триває також і капітальний ремонт вулиці Центральна Садова на Русанівських Садах. На ній вже вклали фінішний шар асфальтобетону на значній частині проїзду. Доопрацьовують тротуари та зупинки громадського транспорту.