Джерело
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Свіжі приємні новини з будівництва автомобільної розв'язки на перетині...
1 200 Охват/переглядів
2024-07-21 13:26
Повідомлення №3338
Свіжі приємні новини з будівництва автомобільної розв'язки на перетині вулиць Богатирскої та Полярной на київській Оболоні та з капітального ремонту Богатирської: https://www.youtube.com/watch?v=yvjojkzh5xUВ підрядника обіцяють, що перекритий нині проїзд Богатирської з Вишгорода в бік центру Києва "поїде" вже на цьому тижні, що починається завтра. Разом із ним відкриють хорду - новий прямий проїзд з Мінського масиву на Богатирську в тому ж напрямку. Щоправда, поки що транспортну ситуацію це не полегшить, оскільки в роботу одразу ж візьмуть сусідній проїзд. А автівки до Вишгорода так і продовжать рухатися дублером.Кругові з'їзд та заїзд до нових шляхопроводів обіцяють відкрити для руху вже за два тижні. Також триває інтенсивна робота на відтинку вулиці Героїв Дніпра, - поворот з дублера в бік Оболоні попід новим насипом. Там завершують влаштовувати дощову каналізацію, проводять дорожні роботи та облаштовують тротуари з велодоріжками.На цьому спойлерити завершую. Решту цікавого дізнаєтеся з відео.P.S. Дякую всім, хто долучився до мого міні-збору на зовнішній диск! В ПОДЯКАХ перелічив поки не всіх причетних, якщо не знайшли свого імені, то згадаю в наступному огляді. Ну і банк не повні імена та прізвища дає, нажаль. Тому хтось вийшов напів-інкогніто.