Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач
Додано 14 лип 2024

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач

@PavelAvdokushyn
Кількість підписників: 2 527
Фото: 1,830
Відео: 14
Посилання: 2,040
Опис:
ПАВЛО АВДОКУШИН: незалежний інфраструктурний оглядач. Україна. Огляди та новини будівництв та ремонтів соціально значущих об'єктів інфраструктури Канал: https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn
Джерело

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Будівництво шляху на Троєщину з Подільсько-Воскресенського мостового п...

Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач @PavelAvdokushyn
1 700 Охват/переглядів 2024-07-13 09:53 Повідомлення №3326
Будівництво шляху на Троєщину з Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві продовжуються і навіть з'явилися деякі цікаві доповнення, про які ми не знали ще донедавна: https://www.youtube.com/watch?v=2wpZg_R6NIYНа вже добре знайомих нам будівельних майданчиках триває за планом спорудження трамвайно-автомобільного тунелю під залізничним насипом, доопрацьовують підпірні стіни, заасфальтували у фінішному шарі більшу частину шляхів уздовж трамвайної лінії та на перехресті біля вулиці Вершигори. Готові тротуари та велодоріжки. Дорожники готуються почати влаштування системи водовідведення на підйомі/спуску біля трамвайного кільця. Дуже вражаюче виглядає опалубка і каркас накривної плити тунелю, "русанівсько-садову" половину якої мають забетонувати вже в цьому місяці. Також покажу вам, як відбувається хімічне закріплення ґрунту під котловани для спорудження тунелів метро на Троєщину. Поспілкувався з хлопцями, які цим займаються, дізнався для вас багато цікавих технологічних подробиць, як це робиться.Ну, і вишенькою на торті є поява нового будівельного майданчика за залізницею, де бурова робить палі, ймовірно, під опори розв'язки, яка має спрямувати прямий хід мосту в бік Троєщини. Поки що не маємо офіційних коментарів, але все скидається на те, що якщо не одразу, то принаймні в не такому віддаленому майбутньому дорога до Бальзака запрацює так, як то має бути. Тобто буде окремий заїзд, що пройде попід залізницею на протилежному боці від Русанівських садів, та окремий виїзд через новий тунель, що його зараз будує ГК "АВТОСТРАДА".