Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач
Додано 14 лип 2024

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач

@PavelAvdokushyn
Кількість підписників: 2 523
Фото: 1,830
Відео: 14
Посилання: 2,040
Опис:
ПАВЛО АВДОКУШИН: незалежний інфраструктурний оглядач. Україна. Огляди та новини будівництв та ремонтів соціально значущих об'єктів інфраструктури Канал: https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn
Джерело

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | По ваших численних проханнях відвідав розв'язку біля станції метро "Да...

Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач @PavelAvdokushyn
2 330 Охват/переглядів 2026-01-31 19:52 Повідомлення №4174
По ваших численних проханнях відвідав розв'язку біля станції метро "Дарниця" в Києві (перетин Броварського проспекту та Будівельників): https://www.youtube.com/watch?v=OuDqg9UVnkwРоботи мало, але вона є і виконується, не зважаючи на морози, що повернулися. Мостовики "Автомагістралі-Південь" доводять до ладу укіс та конусі біля устійної опори шляхопроводу з боку парку "Перемога". Нову підпірну стінку вони забетонували наприкінці 2025 року. Тепер відсипають за нею ґрунт, готуючи його до облицювання плитами. Перед стінкою траншею вже засипали. Поки що це - вся активна робота, але ті, хто стежив за моїми оглядами, - знають, що там майже все суттєве було завешено ще в минулому році. На теплу пору поточного року (кінець зими - весну) залишили завершення ремонту Броварського проспекту навколо та під шляхопроводом, влаштування захисного покриття на сходах та різну "косметику". І дороблять пішохідний тунель з прилеглими тротуарами.Що показав мій обхід з камерою? Що два важкі місяці зими реконструйований об'єкт пережив добре. Ніде немає якихось пошкоджень внаслідок морозів та відлиг. З боку Дарниці новий підвищений укіс дуже подобається дітям, бо з нього стало веселіше кататися на санчатах 😊 І безпечніше, бо тепер нові бар'єрне та перильне огородження захищають їх, відгороджуючи від дороги. А от на наземних переходах на з'їзді зі шляхопроводу в бік парку "Перемога" вже помітні сліди аварій. Також, нажаль, на об'єкті встигли попрацювати вандали-диверсанти 😞Подробиці дивіться в півгодинному огляді.