Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач
Додано 14 лип 2024

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач

@PavelAvdokushyn
Кількість підписників: 2 527
Фото: 1,830
Відео: 14
Посилання: 2,040
Опис:
ПАВЛО АВДОКУШИН: незалежний інфраструктурний оглядач. Україна. Огляди та новини будівництв та ремонтів соціально значущих об'єктів інфраструктури Канал: https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn
Джерело

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | На розв'язці біля Боярки та Віти-Поштової, що на Одеській трасі, маємо...

Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач @PavelAvdokushyn
1 300 Охват/переглядів 2025-06-16 13:07 Повідомлення №3853
На розв'язці біля Боярки та Віти-Поштової, що на Одеській трасі, маємо купу приємних новин: https://www.youtube.com/watch?v=Scua9hHXCAYВідкрито рух правим проїздом траси. Новим шляхопроводом тунельного типу, який ми звикли іменувати тунелем. На ньому і на ближніх підходах до нього вже маємо фінішний шар ЩМА. Так само відкрита для руху в ЩМА і нова кільцева розв'язка між Бояркою та трасою. З Боярки та на Боярку рухаємось тепер новим маршрутом. Опоряджувальні роботи навколо ще тривають, але навіть пішоходам вже радість: нові широкі та зручні тротуари!В тунелі активно готуються до обетонування стін. Вклали два шари асфальту з трьох. Доволі сухо, навіть під проливним дощем. Приводять до ладу стелю. Заїзд до тунелю теж у двох нижніх шарах асфальтобетону, як і половина виїзду. Але рух тунелем обіцяють відкрити лише в липні цього року. Тимчасово перекрили лівий проїзд трасою. Тунель (ліву сторону прогонової будови) мають випробувати та заасфальтувати ЩМА. Також роблять примикання виїзду з тунелю до траси, доопрацьовують систему водовідведення.Щодо найближчих перспектив добудови розворотньої "підкови" біля Південного кладовища, то наразі свіжих новин немає.