Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач
Додано 14 лип 2024

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач

@PavelAvdokushyn
Кількість підписників: 2 527
Фото: 1,830
Відео: 14
Посилання: 2,040
Опис:
ПАВЛО АВДОКУШИН: незалежний інфраструктурний оглядач. Україна. Огляди та новини будівництв та ремонтів соціально значущих об'єктів інфраструктури Канал: https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn
Джерело

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Продовжуємо спостерігати, як вже ранком 5 квітня 2025 року демонтували...

Логотип телеграм спільноти - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач @PavelAvdokushyn
1 700 Охват/переглядів 2025-04-09 09:56 Повідомлення №3763
Продовжуємо спостерігати, як вже ранком 5 квітня 2025 року демонтувалися останні 11 балок останнього прогону старого шляхопроводу біля станції метро "ДАРНИЦЯ" в Києві: https://www.youtube.com/watch?v=ditHYITlJrMЦя частина огляду вийшла трохи довшою за першу, але в ній ви побачите самий екшн. Балки знімалися зі швидкістю по 2 на годину. Останні дві перебували в дуже поганому стані. Існувала реальна загроза, що вони можуть не витримати транспортування в повітрі і луснути навпіл під час перенесення з опор на землю. Саме тому і потрібна була тривала підготовча робота з захисту метрополітенівської інфраструктури, яку ми з вами спостерігали протягом ночі в першій частині відео.На щастя все обійшлося. Працівники підрядника, "Автомагістралі-Південь", та кранівники з "Прімекс-Ніки" все зробили чітко. Балки стропилися не по кінцях, що б збільшило загрозу несподіваного руйнування в повітрі, а ближче до центру. Як результат - прогін над лінією метро повністю розібрали до 13-ї дня. І навіть, вже після мого від'їзду з майданчика, в той же день встигли прибрати ригелі останньої старої опори біля колій. Хоча попередньо рух метро на лівобережній частині "Червоної гілки" призупинявся на дві доби, але реально весь обсяг запланованих робіт встигли виконати за добу і вже у неділю 6 квітня кияни та гості столиці користувалися метро у звичайному режимі.