Джерело
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Київ, Оболонь, вулиця Зої Гайдай: https://www.youtube.com/watch?v=kYHU...
1 500 Охват/переглядів
2025-01-30 21:18
Повідомлення №3651
Київ, Оболонь, вулиця Зої Гайдай: https://www.youtube.com/watch?v=kYHUcdutZeAРемонт вулиці зараз призупинився, але це нормальна ситуація. Зазвичай, дорожні роботи розпочинаються наприкінці зими - на початку весни. Те, що зараз стоїть аномально тепла погода, нічого не означає, оскільки такі великі компанії, як "Автомагістраль-Південь", плани складають заздалегідь з урахуванням звичайних для останніх років погодних умов. І за кілька днів перелаштувати все буває проблематично. Отже, на зміни чекаємо, в кращому випадку, в лютому (мое суб'єктивне припущення). В той же час роботи на підземному переході продовжуються і є зміни від часу нашої попередньої зйомки. Чим особисто мені подобаються мостовики, - це тим, що вони завжди працюють цілком незалежно від того, чи на вулиці дощ, сніг, хуртовина або повстання зомбі. Отже, маємо забетоновану підпірну стінку та обетоновані ще дві. Також трохи нового перильного огородження та підготовлений фронт робіт на найближчі тижні. Подробиці, як завше, ви можете дізнатися з відео.Не прогавте постскриптум після мого заключного слова. Там дещо цікаве, про що ви мене неодноразово запитували.