Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний
Додано 06 гру 2025

Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний

@ParisiensUA
Кількість підписників: 135
Фото: 7,890
Відео: 1,000
Посилання: 7,400
Опис:
Найцікавіший канал про найнудніший клуб світу Вболіваємо і угараємо з ПСЖ та всього, що його стосується. Оглядаємо новини, дивимось і аналізуємо гру, пишемо про французький та світовий футбол По питанням і пропозиціям звертатись сюди: @ParisiensAdmin
Джерело

Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний | ️ | Давайте підіб'ємо підсумки групового етапу ЛЧПочнемо з того, що на...

🗣️ | Давайте підіб'ємо підсумки групового етапу ЛЧПочнемо з того, що нам випав один з найскладніших підборів суперників і мало хто вірив, що взагалі вдасться досягти успіху. Все почалось феєрично: погром Аталанти, камбек Барси і знищенням Баєра. Потім послідувала поразка від Баварії, де ПСЖ був справді кращим, результативність підвела вперше. Опісля була карколомна перестрілка з Коло Муані проти Тоттенгема, де Вітінья вирішив усю гру і неприємні нічиї з Атлетіком і Ньюкаслом та дуже болюча поразка від СпортінгаУ всіх цих матчах ПСЖ домінував, незважаючи на результат. Були проблеми, які ви й так знаєте, але гра була на рівні. І саме ці очевидні проблеми й дали те 11 місце таблиці, яке є. Хтось виправдовує все втомою, хтось каже, що це результат відповідного відношення гравців до справи, а хтось каже, що вони не можуть. На мою думку тут збірна солянка з усього цього 🙃По грі я бачу, що команда мотивована і ці хлопці вміють грати у футбол (😅), але після 60-70 хвилин видихаються і вже не добігають за спортінгівцями або "сороками". Це ми бачили також у фіналі Міжк. кубка і у Суперкубку. Водночас це хлопці, які не вміють забивати голи, і це, напевне, найбільша проблема. Забийте 1-2 голи з тих 25-ти ударів, які ви наносите щоматчу, - все пробачали б. Десь у душі я сумую за Мбаппе 😅 (🙃)Дуже шкода, що в січні, фактично, не було підсилень. Зрозуміло, що клуби не відпускатимуть своїх найкращих гравців посеред сезону, але хоча б спробувати взяти в оренду умовного Лукмана з можливістю викупу в разі частих перфомансів уже було б нічого собі. Влітку доведеться підсилювати і старт і лавку, бо коли в матчі нічого не виходить і я дивлюсь на резервістів - я не бачу там нікого, хто б зміг реально змінити гру.Щодо прогнозів надалі... Я думаю, що вони все ж зможуть пройти Карабах/Монако, як би складно це не було. В разі чого євровесна все одно забезпечена - вперше за 15 років камбекнемось до ЛЄ 😄😄😄😄. За 1/8, на мою думку, думати рано. Ще не факт, що пройдемо туди 😅 Цікаво почитати ваші думки і прогнози. Куди дійдемо, які перспективи і що для вас не так у командіПІДПИШИСЬ НА ПАРИЖАН