Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний
Додано 06 гру 2025

Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний

@ParisiensUA
Кількість підписників: 135
Фото: 7,900
Відео: 1,000
Посилання: 7,400
Опис:
Найцікавіший канал про найнудніший клуб світу Вболіваємо і угараємо з ПСЖ та всього, що його стосується. Оглядаємо новини, дивимось і аналізуємо гру, пишемо про французький та світовий футбол По питанням і пропозиціям звертатись сюди: @ParisiensAdmin
Джерело

Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний | ️ | Після матчу хочеться дати волю думкам, як нетрадиційний #ПідсумокМ...

✏️ | Після матчу хочеться дати волю думкам, як нетрадиційний #ПідсумокМатчуУ вчорашній поразці можна як зазвичай звинуватити когось одного, але думаю сьогодні це недоречно. По-перше, вже пройшли часи, коли після лайняного матчу винен один Сімонс, бо не забив останній пенальті в серії, а по-друге, навіть при наявних проблемах, які знову чітко були підкреслені, треба було просто реалізовувати свої моменти. Залети один з тих 22-ох ударів - пробачили б усе.По грі відчувається наче гравці продовжують жити 2025-им. Останні матчі, зокрема Суперкубок і Міжконт. кубок доводили, що почався новий етап і потрібно рухатись далі. І якщо вчорашня поразка нічому не навчила, то напевне і чемпіонат буде так само злитий, я вже мовчу про ЛЧ.Але окрім того є і фізична сторона - як би не хотілося продовжувати домінування, якщо у тебе після 60 матчів сезону 14 днів відпустки, а потім все спочатку - в якийсь момент ти зламаєшся. Неможливо штампувати кубки щороку якщо фізично ти не вивозиш суперника. В якийсь момент це повинно було статися, незалежно від турніру. До того ж Кубок Франції так влаштований, що майже неможливо бачити одного переможця крізь роки. Пенальті після 90-ої хвилини не просто так зроблені 🙃Якщо зайти з іншого боку, то в цьому є і позитивна сторона - часом буде +1 тиждень відпочинку замість регулярних матчів раз на 3 дні. І скинувши з плечей один турнір можна зосередитись на двох залишившихся і виграти бодай ще один з них замість того, щоб в кінці обісратись усюди через напів здохлий склад. Ще не все втрачено і зараз час перезавантажитисьЗабуваємо про цей вечір, ідемо далі. У п'ятницю на Парк приїде Лілль. Там побачимо чи були зроблені висновки і відповідні зміни. ALLEZ PARIS! ❤️💙ПІДПИШИСЬ НА ПАРИЖАН