Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Para Bellum
Додано 06 січ 2025

Para Bellum

@ParaBellumUA
Кількість підписників: 1 393
Фото: 706
Відео: 240
Посилання: 108
Опис:
Війнонька, ненька Україна, міжнародні відносини.🗡Я Замість Крові. Посилання- https://t.me/ParaBellumUA

👥 Кількість підписників

1 393
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -12

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,120 25-12-13 19:53
⚫️ II частина Рада була обов’язковим інститутом політичної системи Гетьманщини, і має стати обов’язковим елементом сучасної політичної системи. Спокуса до авторитаризму простежувалась в українських гетьманів всю історію, це відображалось і в політиці Сагайдачного, і Хмельницького , і в подальшому в політичних потугах Петра Дорошенка, Демʼяна Многогрішного, Івана Самойловича та Івана Мазепи, і це є природнім і нормальним. В рухах таланту, необмежені повноваження дійсно можуть бути інструментом що принесе державі неосяжну славу і силу. Саме так як необмежена влада дозволила Македонському досягти абсолютної слави і величі для своєї країни.Як і маємо віддати належне постаті і таланту Хмельницького, котрі підтверджені досягненнями в Національно-визвольній війні, в боротьбі за визволення України з-під жахливої кривавої окупації Польщою.Найбільшою ж поразкою, головною помилкою Хмельницького, як і багатьох інших талантів в світовій історії - було прагнення до монархії і передача виключної влади своїм безталанним нащадкам. Саме це, а не Березневі статті затягло державу в чергову прірву.Талант - це те явище, якому треба дозволяти більше ніж іншим. По відношенню до таланту - не має бути рівності, а мусить бути виключність.Саме талант має мати абсолютну перевагу над всім іншим.Але ефективність таланту має контролюватись.Попри всі зовнішні і внутрішні чинники, попри всі намагання окремих індивідів втриматись при владі і установити свої порядки і закони, влада належати має тільки таланту - вибори гетьмана мають здійснюватись «до ласки войсковой».
👁 1,130 25-11-22 10:17
Війна у будь-якому разі поновиться через один два роки, тільки ми будемо без половини війська і без зброї, а наші території віддані за договором будуть плацдармом для прориву далі вглиб країни.Зараз один з найстрашніших етапів Української історії, підписання суєцидального договору, зробить те, що не спромоглись зробити московитські війська- знищить державу!Присікайте будь які розмови і думки про капітуляцію, про мир під окупацією москви у всіх своїх знайомих, у всіх оточуючих людей. Пишіть, кричіть, переконуйте!Не дозволяйте навіть допустити думки про безвихідь, вимушеність та покору москві.Що нам робити, які в нас ще варіанти - відповідь на ці закиди, план, алгоритми і стратегія є!Мусимо продовжувати виготовляти дрони, вчитись пілотувати дрони, вчитись поводитись з різними видами зброї, налагоджувати військово-промисловий комплекс, тиснути на владу у потрібних аспектах, контролювати уряд, далі працювати і воювати, далі робити все те що ми всі робили в 22ому, 23ому, 24ому роках, що забезпечувало нашу незалежність.Це єдине що відділяє нас від Сибіру, наступних Голодоморів та масових розстрілів.Припинитись війна може тільки коли московія не матиме ресурсів на війну, а умови договору передбачають відновлення потужностей і економічного потенціалу московії в повній мірі!Зняття санкцій, всіх обмежень, економічна співпраця з США , великі нові контракти і великі гроші. Повернення на геополітичну арену як повноцінний, повноправний сильний гравець - ось що цей договір принесе москві, а разом з цим і глобальні фінансові потужності на закінчення окупації всієї України.Мусимо шукати більшої підтримки в інших союзників, налагоджувати ще більшу взаємодію з ними на всіх доступних рівнях, зрештою від нас буквально і залежить доля Європейських країн.І мусимо далі шукати шляхи в діалозі з адміністрацією Трампа, щоб повернути прихильність головного стратегічного партнера.Та головне не дати життя поразницьким думкам в суспільстві, і не дати втомі та зневірі забрати життя наші.
👁 1,050 25-11-20 19:14
"Мирний план москви" до якого нас примушують - передбачає повну окупацію України в найближчі декілька років. Під окупацією московії - статистично було вбито і репресовано набагато більше українців, ніж в ході важких кровопролитних війн з москвою.Вимоги договору - ліквідують Україну швидше ніж це відбувається в мріях кожного московитського солдата.•Ліквідація Збройних сил України, зменшення кількості військ до рівня, що унеможливить протистояння при наступному нападі москви.•Тотальне роззброєння, віддати наявну дальнобійну зброю та заборона на розробки і виготовлення ряду необхідного озброєння для виживання держави.•Зняття санкцій з рф - забезпечить неймовірний приріст капіталу а відповідно економічний потенціал для наступного нападу в найближчий час.•Вимоги щодо статусу гидкої, нікчемної московської мови в Україні, та московської церкви страшно навіть озвучувати.Попри всі внутрішньополітичні проблеми і скандали країни - народ України має не допустити капітуляцію всіма можливими способами і силами.У жодному разі не допустити підписання озвучених смертельних вимог московії, до чого нас примушують, на жаль, наші союзники подекуди більше ніж наші вороги!Попри справедливі вимоги і ненависть до вищого політичного керівництва України через внутрішньодержавні проблеми, народ України має надати цьому керівництву абсолютну підтримку на міжнародній арені у відстоюванні національних інтересів!Народ України має не дати погодитись на знищення Української держави через суєцид, до котрого нас зараз схиляють.
👁 1,190 25-11-16 10:49
Антидронові сітки над логістичними дорогами біля Києва, та й по троху над всією столицею потрібно встановлювати ВЖЕ.Не кажучи про Дніпро, Харків, а тим паче Суми.В грудні 2024го, і в січні/лютому цього 2025го року, всі ми, хто воював на Покровському напрямку - абсолютно беззаперечно, абсолютно однозначно і безальтернативно, точно знали, що логістичні дороги на Добропілля та Межову будуть паралізовані, і будуть повністю під вогневим контролем ворога, а саме під ураженням ударних дронів супротивника, що унеможливить неймовірно важливу логістику, котра забезпечувала евакуацію, підʼїзди на позиції, та матеріало-технічне забезпечення необхідне для оборони Покровська. Для знищення функціонування Добропілля - знадобилось декілька десятків fpv і декілька тижнів періодичних атак - і ВСЕ.Щоб повністю ліквідувати життєздатність будь-якого міста, щоб повністю паралізувати рух і логістику - достатньо подекуди декількох десятків, подекуди декількох сотень fpv дронів.Перший час, після перших прецедентів люди ще на характері їздять повз підбиті машини, але ця відвага закінчується дуже швидко.Чи можна запобігти знищеню логістики і паралізації міст - так, можна.Чи зробили це хоч раз після появи fpv - ні.Те що досі умовний Орлан чи інший БПЛА «матка» не залетів в Київ, і не заніс на собі пару fpv, які вигрузяться та підірвуть пару машин десь на Столичному шосе чи на Хрещатику - це виключно неймовірна фортуна!Технічно і фінансово запустити хоч 50 «маток» укомплектованих декількома fpv на собі, щоб долетіла хоча б одна з них - вони спокійно можуть. Зробити це під час масованого обстрілу вдень, коли системи ППО перегружені, а дороги переповнені транспортом - абсолютно елементарно, і цього слід очікувати. Заходити колонами, маршем на Київ вони більше не будуть.Вони спочатку дронами знекровлять місто, унеможливлять логістику, пересування важкої броньованої техніки, проведення евакуації і постачання провізії та боєкомплекту для оборони, а потім так само як і в Покровськ - в туман по троху будуть заїжджати в столицю Русі, яку вони так прагнуть підкорити, щоб приписувати собі причетність до великої цивілізації.
👁 1,930 25-06-05 17:51
В сфері державного значення, в сфері і політичній і в сфері військовій, високі, масштабні повноваження і владу оперативного та оперативно-стратегічного рівня - може мати лише людина, котра має відповідну профільну академічну освіту і практичні навички, або якщо без академічної освіти, то обов’язково стаж МІНІМУМ в ДЕСЯТИЛІТТЯ роботи в цій сфері, чи як в нашому випадку - з початку війни, а початок був в 2014ому році, а не в 2022ому! І мати досвід роботи з різними родами військ, щоб мати і моральне і фактичне право планувати операції оперативно-стратегічного рівня.І стаж цей має супроводжуватись успішними, якісними результатами діяльності.Це ЄДИНІ обʼєктивні і припустимі умови для отримання керівних посад та повноважень найвищого рівня. ЄДИНІ!Котрі в нас категорично не дотримуються.І народ України має контролювати виконання цих умов при призначеннях на посади людей, від котрих в подальшому буде залежати життя і доля цього народу.Не медійність з ілюзорністю і позитивним враженням від поданого в розважальному форматі контенту, а суха статистика, успішні операції та результати десятиліть війни, як і освіта, знання та практичні вміння - мають бути критеріями для отримання народної підтримки. І нація має вчитись цьому, має розуміти хто заслуговує кредиту довіри, а хто ні. Бо це коштує життя цієї нації.