Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Джерело

газета "пальоний Володимир" | В місті періодично виникають ситуації, що можуть привести до загальног...

Логотип телеграм спільноти - Пальоний Володимир газета "пальоний Володимир" @PalionyjVolodymyr
2 200 Охват/переглядів 2024-07-31 18:10 Повідомлення №4422
В місті періодично виникають ситуації, що можуть привести до загального колапсу:- Постійні пориви на водопроводах;- Несправедливе виключення світла та аварії після його включення (горять мережі);- Аварії та пробки в центрі міста через поламаний світлофор;- Проблеми в комунальних установах міста: на водоканалі, теплокомуненерго, полігоні;Серед головних причин: нехватка спеціалістів, бо повістки в ТЦК отримали саме люди, які працюють. А мер міста, місцеві та обласні депутати та найпотужніший борець з наведенням порядку нардеп Гузь не зробили нічого, щоб забронювати та захистити цих робітників, на плечах яких і тримається міське комунальне господарство.Всі знають що в місті кишить безробітними, кримінальними елементами, незаконним продажем алкоголю, сигарет та наркотиків.Замість того щоб спільно із законотворцем Гузем та депутатами різних рівнів відстояти та захистити працюючих в комунальній сфері, в підприємствах критичної інфраструктури та промисловості робітників, Міська влада надала бронь своїм найближчим соратникам – заступникам мера та начальникам відділів та управлінь, «своїм» депутатам міської ради.Цікаво, чи відчують жителі міста на собі, якщо в міській раді скоротиться декілька посад заступників мера чи начальників управлінь? Цікаво, чи відчують жителі міста, якщо на роботу не вийде колектив водоканалу чи полігону через мобілізацію своїх працівників? Цікаво, чи полізе заступник мера в яму ремонтувати водогін за 15 тис.грн. зарплати в місяць, якщо майстра водоканалу мобілізують?Коли наша шановна влада повернеться обличчям до простих людей, а не буде опікуватись лише «своїми»? Бо поки виходить по іншому – відправляє добросовісних працівників на фронт щоб самим лишитись при владіДепутат Верховної ради голосує за збільшення витрат на своє утримання і зарплати своїм помічникам і відразу йде у відпустку. Можливо щоб допомогти військовим боронити нашу державу? Побачимо у вересні по загорілим обличчям.А ще ні разу від нього не почули гучної реакції на корупцію у вищих ешелонах влади.