Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,670
Відео: 901
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Джерело

газета "пальоний Володимир" | ️Тільки нещодавно анархісти буцімто вирішили питання не виселення гімн...

Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир" газета "пальоний Володимир" @PalionyjVolodymyr
1 230 Охват/переглядів 2026-05-31 16:31 Повідомлення №13061
▶️Тільки нещодавно анархісти буцімто вирішили питання не виселення гімназії та садочку зі стін спортивного ліцею, за листом директорки, як вона знову пригрозила черговим листом, що харчувати дітей в закладі вона не буде з першого вересня!За словами Хомюк Наталі, їх заклад неспроможний прокормити дітей 1-11 класів.Нагадаємо, що до цього часу з харчуванням не було проблем, особливо в цьому ж центрі освіти, де забезпечення не змінилося.Нагадаємо, що харчування тепер відбуватиметься з коштів міжнародних донорів, котрі виділили понад 200млн.євро для цього, і перерахунок буде відбуватися з державного бюджету і буде безкоштовним для усіх дітей.Проте банда ж банда і тепер вона хоче виділити додаткові гроші з місцевого бюджету на ці потреби. Звичайно, це вже давно оплачено, але вкрасти можна і на грошах буцімто для харчування дітей.Окремо, місто вже давно сприяло обласному закладі з закупівлею на його потреби плит, газових колонок та посудомийних машин.https://t.me/PalionyjVolodymyr/9571⚠️А словами працівників спортивного ліцею, ніколи проблем в закладі не було, допоки не прийшла молода керівниця, що живе і харчується за рахунок бюджету.:- живе в гуртожитку серед вихованців, ні за що не платить, а своїх дітей возить на службовому транспорті щодня в гімназію 5, хоча під боком є 7... Можливо краще змінити керівника на досвідченого управлінця, а не інстаграм танцівниць? Подейкують, що Недопад вже шукає нового директора, бо цей приносить купу проблем