Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Джерело

газета "пальоний Володимир" | ️ЖОРСТКИЙ АБСУРД ДНЯ 🤡Поки Володимирська міська рада влаштовує фінансо...

Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир" газета "пальоний Володимир" @PalionyjVolodymyr
2 009 Охват/переглядів 2026-02-18 14:07 Повідомлення №11791
▶️ЖОРСТКИЙ АБСУРД ДНЯ 🤡Поки Володимирська міська рада влаштовує фінансові квести для ФОПів — з лупою, калькулятором і нервовим тремором шукає «зайву копійку» та «не того працівника», — у тіні процвітає муніципальна магія.⚠️Міський центр підтримки підприємців ФПП «Бізнес центр» (під керівництвом відомої пройдихвостки та екс-дружини антикорупціонера — майбахівчині Ганьки Радкевич - оце сюжет!) демонструє новий жанр економіки:офіційно — підтримка бізнесу, фактично — підтримка тік-току.Бо коли ФОПа кошмарять за непрацевлаштованого прибиральника,у «Бізнес центрі» існує квантова посада —🪄 “тік-ток менеджер без оформлення”.Він ніби є.І ніби його нема.Знімає відосіки.Постить в Instagram.Працює «безоплатно».Любов до муніципалітету — понад КЗпП.То, може, нова програма підтримки підприємництва так і називається?«Працюй безкоштовно — і ти інвестор»або«Невидимий працівник — видима лояльність» Їбаш дурачок, получиш значок Питання просте:якщо ФОП не оформить працівника — штраф і перевірка.А якщо комунальна структура — то це вже креативна економіка?Абсурдність ситуації в тому, що закон у нас або для всіх, або для сторіс.Ще гірше виглядає оправдання зашквареної начальниці відділу економічного розвитку, всім вже відомої як Віваль, яка пояснює, що ще один працівник це і так зайве фінансове навантаження на установу!!!!!Може, час запустити новий хештег:#ПідтримкаПідприємцівЧерезТікТок#НевидимийМенеджер#МуніципальнаФантастикаБо поки одних кошмарять за папірець, інші знімають ролики про «прозорість».Прозорість така, що працівників не видно, але сама начальниця мерії це називає нормою.Лютий треш пздц.🗣Повідомити проблему чи новину🧠Звернутись до АДМІНА