Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павло Федака
Додано 14 лип 2024

Павло Федака

@P_Fedaka
Кількість підписників: 2 834
Фото: 286
Відео: 91
Посилання: 279
Опис:
Телеграм-канал журналіста Павла Федаки
Джерело

Павло Федака | Маємо чесно визнати, що Україна повністю провалила комунікацію з Угорщ...

Логотип телеграм спільноти - Павло Федака Павло Федака @P_Fedaka
3 310 Охват/переглядів 2025-05-20 05:56 Повідомлення №798
📍Маємо чесно визнати, що Україна повністю провалила комунікацію з Угорщиною.Човникова дипломатія, запропонована свого часу Єрмаком, працювала на певному етапі, а потім дала збій.Українським дипломатам не вдалося тримати в певних рамках тонус українсько-угорських відносин.📍Щотижневі п'ятихвилинки ненависті до України від угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана перетворилися на щоденні мантри і заклинання проти України.📍Ви чули хоч на одну з них відповідь Посольства України в Будапешті?З якою метою туди відправили послом Федора Шандора? Квіти садити?📍Вже пройшло 86 днів з того часу, як він приступив до виконання своїх обов'язків. За два тижні вже пора буде підбивати підсумки першої 100-денки.📍Пропоную МЗС України та Посольству України в Угорщині ознайомитися з останньою заявою прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, яка розміщена на Фейсбуці:«Угорщина знову під атакою. Ситуація зараз складніша, бо втрутилися і українці. Сьогодні членство України в ЄС - найбільша небезпека. Я їх розумію: їхня країна знищена, вся Україна була збанкрутілою масою ще до війни, і навіть зараз, після війни! Вони навіть на своїх ногах стояти не можуть, їм потрібні гроші, чужі гроші. Ось чому до Євросоюзу хочуть вступити за будь-яку ціну.Їм байдуже, щоб вести війну, їм байдуже знищувати фермерів. Їм байдуже, що ми будемо воротами для української мафії.Але нам не все одно! Ми не хочемо, щоб нас втягнули у їхню війну. Ми не хочемо, щоб наші фермери були знищені. Ми не хочемо, щоб найбезпечніша країна Європи перетворилася на гніздо мафії. І ми не хочемо, щоб гроші угорців дісталися їм через Брюссель. Ні і ні!».