Джерело
Павло Федака | Хотілося б почути коментарі нардепа від партії «Слуга народу» Михайла ...
3 100 Охват/переглядів
2025-05-05 08:02
Повідомлення №787
📍Хотілося б почути коментарі нардепа від партії «Слуга народу» Михайла Лаби та виконувача обов'язків голови Оноківської сільради Ужгородського району Євгена Лейби з приводу будівництва на території громади містечка для понад 1000 внутрішньо переміщених осіб з Сіверської громади Донецької області.📍Чому про реалізацію плану стало відомо зі сторінки проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади», який курує віцепрем'єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, а не з ресурсів Оноківської ОТГ?📍Що думають з цього приводу голова Закарпатської ОДА Мирослав Білецький та голова Закарпатської облради Роман Сарай?📍Для чого створювати фактично ще один населений пункт в межах шеститисячної громади, будувати окрему школу, виробничу та соціальну інфраструктуру, а не розвивати наявні потужності?Не секрет, що мешканці зі сходу України переважно російськомовні, так склалося завдяки імперській політиці Росії на території України. Цих людей потрібно не ізолювати, а навпаки, інтегрувати в україномовне середовище.📍Хоче влада інвестувати у створення додаткових робочих місць? Так створюйте їх так, щоб закарпатці і переселенці працювали разом, а не розділяйте їх штучним парканом.📍Комунікуйте, а не давайте поживу для конспірологічних теорій, адже подібний досвід намагатимуться запроваджувати і в інших громадах Закарпаття.