Джерело
Павло Федака | Політичні еліти закарпатських угорців не хочуть впускати до свого клуб...
2 600 Охват/переглядів
2025-04-08 05:44
Повідомлення №777
📍Політичні еліти закарпатських угорців не хочуть впускати до свого клубу «гравців» молодшої генерації.📍Це яскраво продемонстровано на прикладі входження до складу Закарпатської обласної ради представника "КМКС" Партії угорців України Шорі Йосипа Йосиповича, який днями відсвяткував гарний ювілей - 75-річчя від дня народження. При нагоді щиро вітаємо знаного в краї педагога.📍Йосип Йосипович зайняв місце Біров Єлизавети Іванівни (1959 р.н.), яка добровільно склала свої повноваження. Здавалося, що крок пані Єлизавети зроблений заради того, щоб дати дорогу молодим, ініціативним політикам, які виросли в часи незалежності України і добре інтегровані в сучасне суспільство.📍Реальність виявилася іншою - до облради ввели старшого за віком депутата.📍Різкі демографічні зміни на території Закарпатської області, коли за офіційними даними прибули до регіону 350 тисяч переселенців, а виїхало за межі 300 тисяч місцевих мешканців, значно вплинуть на майбутню архітектуру політичного ландшафту краю.📍Існує велика вірогідність того, що закарпатські угорці взагалі опиняться за межами обласної ради, а роль закарпатських українців у крайовому «парламенті» буде зведена до обслуговування столичних та східноукраїнських олігархів.