Джерело
Pastoral Reflections | Oleksandr Savchuk | Заростати бур'яном чи зрощувати плоди? ⛔️ Будяки, лобода і всяке інше ...
922 Охват/переглядів
2026-04-16 17:57
Повідомлення №232
Заростати бур'яном чи зрощувати плоди? ⛔️ Будяки, лобода і всяке інше зілля/бадилля - це бур'яни. Вони самі насіваються, самі ростуть, забирають сонце, вологу, приваблюють шкідників, заглушують добрі рослини, виснажують грунт. Щоб ними зарости потрібно робити НІЧОГО :) просто нічого не роби і заростеш бур'яном і вовки заведуться. ✅️ Картоплі, пшениця, помідори і т.д. - це корисні рослини, які приносять життєво важливі плоди, без яких людина не проживе. Щоб їх виростити і мати плід потрібно робити ВСЕ або багато. Вирвати бур'яни, підготувати насіння, посіяти/посадити, доглядати, захищати, поливати, підживлювати, вчасно зібрати. ⚠️⚠️⚠️1. Щоб мати погані плоди, достатньо не працювати над собою і не віддавати себе Господу2. Щоб мати добрі плоди, потрібно добряче наробитися, але з цього не прожити. Тому воно того варте. 3. Якщо не виривати бур'ян, то він заглушить добрі рослини. Гріх і святість разом не живуть. 4. І те зелене і те зелене, і те цвіте і те цвіте, але тільки жнива покажуть правду. 5. Вже сьогодні час впорядкувати свій ґрунт і засівати добре насіння, щоб скоро насолодитися добрими плодами. ‼️ Ти сам господар свого поля і збереш тільки те, що сіяв або чого не видалив.❓️Які життєві бур'яни вважаєте найбільшою перешкодою для духовного росту??