Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ППО Львівщини(резервна група)
Додано 14 лип 2024

ППО Львівщини(резервна група)

@PPOLVIV
Кількість підписників: 8 418
Фото: 379
Відео: 89
Посилання: 160
Опис:
Бажаємо здоровʼя! Ця група є резервом основної групи ППО Львівщини.
Джерело

ППО Львівщини(резервна група) | Є така приказка "Старого собаку не навчити новим фокусам". З Зеленськи...

Логотип телеграм спільноти - ППО Львівщини(резервна група) ППО Львівщини(резервна група) @PPOLVIV
3 200 Охват/переглядів 2024-10-23 10:44 Повідомлення №3232
Є така приказка "Старого собаку не навчити новим фокусам". З Зеленським так само. Тому Зеленський, який підписав указ про ліквідацію МСЕК із 31 грудня, показує, що залишається прихильником простих рішень. Виявили, що одеський військком корупціонер? Звільнити всіх військкомів. Те, що це зруйнує процес мобілізації в Україні і лише імітація бурхливої діяльності, шоумена не турбує. Просте рішення йому до вподоби. Виявили, що працівники ДЗНД СБУ слідкували за журналістами? Їх теж звільнити, разом з керівником. І не турбує шоумена, що звільнення це не покарання за порушення закону. Просте рішення. Звільнити і в голові Зеленського проблема вирішена! Але так було і раніше. Треба закінчити війну? То варто просто перестати стріляти. Любитель простих рішень мало думає про наслідки та про ефективність своїх рішень. Його більше турбує ефектність. Тому, коли втік Дмитрук, то для картинки зібрали РНБО і шоумен дав наказ за два тижні надати йому план, який би вирішив проблему з втікачами. І не хвилювало Зеленського те, що через місяць втік ще один слуга Одарченко. Бо йому потрібна не ефективність, а ефектність. Він шукає не рішення проблеми, а рішення, яке допоможе йому отримати аплодисменти. До речі, іншим разом Зеленський може навіть грюкнути ніжкою, для посилення ефекту. Не допоможе, але буде виглядати ефектно. Он, 12 жовтня 1960 року під час засідання 15-ї Генеральної Асамблеї ООН перший секретар ЦК КПРС Микита Хрущов навіть став стукав черевиком по столу для шоу-ефекту. І хоча виглядало не дуже красиво, але цими діями Хрущов демонстрував, що доповідь йому не цікава. На результат це ніяк не вплинуло, але самому Хрущову все сподобалося. Наш шоумен давно взяв цей метод на озброєння.Тому зараз знову зібрали РНБО, щоб показати хоч якусь реакцію на скандал з корупцією у МСЕК. Розігнати всіх і крапка! Піпл хаває та аплодує. І щоб хоч якось відреагувати на скандал з прокурорами з фальшивими інвалідністями звільняють Генпрокурора, якого і так ще раніше вирішили звільнити. Не перевірити факти, не розслідувати справу, не зламати схеми і не притягнути злочинців до відповідальності, а знову ефектне рішення, яке не вирішить проблему, не покарає злочинців і не змінить ситуацію на краще. Якщо назвати орган по новому, але залишити людей, які продавали посади керівництву МСЕК, а ті продавали інвалідність, то нічого не зміниться окрім назви. Хоча хто думає про це серед прихильників Офісу простих рішень?До речі, а радник президента Владислав Власюк, який є сином ексголови Вінницької МСЕК Васюка та який займається санкційним напрямком так і залишиться на посаді в ОП, яку йому намутив тато? І що там з його татом, у якого журналісти знайшли 13 квартир і три автомобіля Tesla? Це ж все зроблено чесною працею у МСЕК? Точно? А ще тато радника президента, не лише є лікарем вінницької МСЕК, а має спільну фірму ТОВ "Сонячні фермери" чинною головю вінницької МСЕК Юлією Даниленко. Можливо ця фірма має справу з сонячною енергетикою, тоді чоловік Даниленко дуже зручно працює у "Вінницяобленерго". То через це президент теж збере РНБО чи це інше? У будь-якому випадку ми знову бачимо шоу, коли влада намагається не проблему вирішити, а банально мінімізувати негатив. Тому що шоумени думають про шоу, а не про результат. І нічого іншого від них чекати не треба.