Джерело
ППО Львівщини(резервна група) | Чому держава змушує українців встановлювати собі Дію? По-перше, щоб лю...
3 920 Охват/переглядів
2025-07-25 10:57
Повідомлення №4770
Чому держава змушує українців встановлювати собі Дію? По-перше, щоб люди спочатку змирилися та звикли до неї, прийняли її як факт, що вже відбувся і який немає сенсу заперечувати.Попри численні проблеми з їїбезпекою та порушенням права людини на захист персональних даних.По-друге, добровільно-примусове встановлення громадянами «Дії» також надає владі необмежені можливості контролю за «населенням». Через «Дію» можна знати які громадяни яким номеромтелефону користуються, марку та модель апарату, бачити йогопереміщення у режимі реального часу, в перспективі - таємно добавити в «Дію» модулі читання переписок, доступу до фотографій, історії браузеру, прихований доступ до відеокамери, тощо. Хоча не виключено, що деякі з цих функцій вже запущено зараз.І головне! Факт «прийняття»Дії надасть можливість для проведення подальших «виборів у смартфоні», в яких не буде вільного волевиявлення, а буде лише його видимість. Чорт Зеленський хоче протягнути вибори в телефоні і таким чином залишитись при владі.