Джерело
ППО Львівщини(резервна група) | Завершення війни, про яке зараз говорять. Згадався серпень 2014 року. ...
3 800 Охват/переглядів
2025-01-20 09:50
Повідомлення №3786
Завершення війни, про яке зараз говорять. Згадався серпень 2014 року. Нас перекинули за Авдіївку й наказали облаштувати блокпост біля зруйнованого мосту на трасі, що веде з Донецька до Костянтинівки. Наказ дивний, але виконали. Пост поставили, хоч назвати його повноцінним блокпостом важко. У 2022 році навіть оті блоки на Стрийській, поблизу Кінг Кроса, виглядали солідніше. Щоправда, тоді у нас ще була “Нона”.На другий день до блокпосту під’їхала машина з місцевими — родина виїжджала з Донецька. Авто заглохло. Люди виявилися досить адекватними. Запам’яталися слова жінки з тієї машини: “Нехай уже той Крим забирають, а нас і Донецьк залишають Україні”.Тоді я не надав цим словам значення. Але у 2022 році почув схоже від мешканки Києва. Тільки тепер ішлося про те, щоб віддати Донецьк і Луганськ.Саме тоді зрозумів: багато пересічних людей, а особливо ті, хто привів до влади зеленського, мислять схожим чином. Вони вірять, що якщо поступитися частиною територій, росія зупиниться і далі не піде.Ні, це ілюзія. Москалям не потрібен лише Крим чи Донбас. Їм потрібна вся Україна. Якщо хтось думає, що, умовно розділивши Україну по Дніпру, русня заспокоїться, то помиляється. Кожна поступка лише відкладає нову війну.І коли ви у своїх думках або вголос закликаєте до завершення війни шляхом здачі територій, аби тільки не воювати чи через втому, — ви просто створюєте умови для наступного удару і таким чином демотивуєте інших. Пам’ятайте: москалі ніколи другий раз не програвали. А якщо ви сподіваєтесь виїхати під час умовного якогось перемирʼя, то вас чекає розчарування: якщо ви не виїхали зараз, то потім не виїдете так тим більше.