Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Osker•Charitable•Foundations•Official
Додано 14 лип 2024

Osker•Charitable•Foundations•Official

@Osker_Oleksii
Кількість підписників: 1 694
Фото: 9,340
Відео: 3,350
Посилання: 2,710
Опис:
•Реквізити для підтримки фонду• 🇺🇦ПриватБанк🇺🇦5363542098735948 Зарецький В.А 🇺🇸PayPal🇺🇸 [email protected] 📦 Для посилок м. Київ, НП №4 ☎️ +380937467967

👥 Кількість підписників

1 694
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -10
Середній/Місяць:: -76

👁️ Середній перегляд на повідомлення

617
Середній/День:: 508
Середній/Тиждень:: 852
ERR: 36.42%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.3

Історія змін лого

Історія змін назви

Osker•Charitable•Foundations•Official 2026-04-06
Osker_Official 2026-02-25
Osker_Official. 2025-08-04

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

📢📢 З Днем народження, моя найкраща подруго, колего по фото-цеху та просто неймовірна людина!Кажуть, що справжню дружбу роки лише загартовують, і ми з тобою прямий тому доказ. Важко повірити, але наша дружба почалась ще з першого класу. Відтоді, змінилося практично все: ми виросли, змінилися наші інтереси, навколо нас вирує зовсім інше життя. Але незмінним залишається одне це наше спілкування, перевірене часом, випробуваннями та тисячами життєвих історій.Я неймовірно вдячний долі за те, що через стільки років ми не просто зберегли наш зв'язок, а зробили його ще міцнішим.Що я хочу тобі побажати в цей день:Міцного здоров’я та залізобетонної витримки. Нехай твої внутрішні батарейки ніколи не розряджаються.Реалізації всіх найамбітніших планів. Нехай кожна професійна вершина підкорюється легко, а ідеї перетворюються на успішні проєкти.Миру, гармонії та затишку в домі. Нехай поруч завжди будуть ті, хто любить, цінує та підтримує.Перемоги, нашої спільної, великої, на яку ми всі так чекаємо і заради якої працюємо.Дякую тобі за твою щирість, за підтримку у важкі хвилини, за гумор, який рятує в найтемніші часи, і за те, що ти просто є. Ти реально блін людина з великим серцем і залізним характером.З Днем народження! Нехай цей рік принесе відкриття нових горизонтів та тільки хороші новини!
На п'ятий рік війни наші хлопці продовжують тримати фронт своїми спинами, даруючи нам можливість жити й працювати. Це люди, які щодня бачать смерть і зазирають їй в очі. Але найбільше болить інше несправедливість, з якою вони стикаються тут, у тилу.Військовий який пройшов через пекло, отримав важке поранення під час бойового виходу, вижив і після лікування знову повертається на передову, щоб захищати нас. Він справжній Герой. Але чому цей Герой, який віддає за країну своє здоров’я та життя, має принижуватися? Чому люди, які є щитом для всієї нації, змушені через волонтерів звертатися до звичайних людей і просити про допомогу на елементарні речі на звичайну якісну каску чи амуніцію? Військові не мають просити чи благати про базовий захист. Вони вже віддали все, що могли, і продовжують віддавати. Це не просто питання забезпечення це питання гідності та поваги до тих, завдяки кому ми взагалі існуємо.Наші захисники заслуговують на максимальну підтримку, а не на необхідність шукати кошти на свій порятунок самотужки!!•Реквізити для допомоги•🏦ПриватБанк🏦5363542098735948Зарецький В.А💰PayPal💰[email protected]📦Для посилок:м. Київ, НП №4+380937467967
Сьогодні, коли прості українці на передовій ціною власного життя тримаються за кожен сантиметр землі, прірва між діями влади та реальними потребами оборони стає критичною.Ми бачимо, як замість максимальної концентрації ресурсів ухвалюються рішення, що лише поглиблюють внутрішню кризу.Поки на фронті бракує техніки для евакуації поранених, вулицями міст роз'їжджають дефіцитні пікапи та буси, задіяні в примусовій мобілізації. Ця «бусифікація» не має нічого спільного з мотивацією. Людей позбавляють прав, забирають силою, а потім чекають від них ефективності на полі бою, повністю ігноруючи психологічний фактор та ризики для загальної дисципліни. Транспорт, який міг би рятувати життя на нулі, використовується для тилового тиску на власне населення.На цьому тлі дедалі більше запитань викликає інформаційна стратегія керівництва. Для чого на найвищому офіційному рівні публічно та гучно заявляти про те, що Україні нічим відбиватися, що закінчилися ракети для систем ППО та немає зброї? Якою є мотивація таких заяв? Якщо це спроба достукатися до західних партнерів, то для ворога це стає прямим зеленим світлом та чітким дороговказом.Результат цих інформаційних прорахунків ми бачимо масовані обстріли, зруйновані будинки та нові жертви серед мирного населення.Коли країна п'ятий рік перебуває у стані повномасштабної війни, гра в політичні розборки, приховування реальних масштабів трагедії і розтрата ресурсів на тилову бюрократію виглядають як відверта зневага до народу. Суспільство та армія мають право знати де чітка, прозора військова програма відновлення та забезпечення? Чому замість реальних звітів про використання допомоги та залучення власних ресурсів ми чуємо лише про те, що критика не на часі?Час припинити грати в інформаційні ігри та діяти виключно в інтересах перемоги. Влада зобов'язана почути тих, хто тримає цей фронт, і почати відповідати за наслідки своїх заяв та рішень.• Реквізити для допомоги •🇺🇦ПриватБанк🇺🇦5363542098735948⁠ Зарецький В.А.🇺🇸PayPal:[email protected]📦 Для посилок: м. Київ, НП №4📞 +380937467967
Друзі, останнім часом рідко пишу про особисте, але сьогодні відчуваю потребу трохи поділитися тим, що на душі. Потроху звикаю до реальності, де вже нічого не повернеш назад...Зовсім скоро, 22 червня, буде вже півроку, як з нами немає Льошки. Цей час дався мені дуже важко. Щоб хоч якось вийти з того стану, займаюся з психологом, приймаю ліки для підтримки морального і психічноого здоров'я.Намагаюся триматися, бо життя продовжується.Звісно, разом із цим тягнуться і побутові проблеми. Борги даються взнаки. Хочу подякувати всім вам завдяки вашій підтримці я зміг сплатити необхідну частину боргу, щоб мені погодилися зробити реструктуризацію. Тепер за світло маю щомісяця виплачувати по 5 069 грн.Також я безмежно вдячний власнику моєї квартири за його людяність. Він не дуже сильно вимагає з мене кошти за оренду та ставиться до мене з розумінням у такий непростий час. Я дуже вдячний таким людям, як він.Аби якось розкрутитися і стабілізувати ситуацію, зараз активно шукаю роботу «на удальонці». Якщо у когось є якісь варіанти, поради чи пропозиції буду безмежно вдячний.Дякую кожному, хто не забуває про мене, цікавиться моїми справами і підтримує словом. Мені це справді дуже приємно. Бережіть себе та своїх близьких. 🙏💰Реквізити для допомоги💰🏦ПриватБанк🏦5363542098735948Зарецький В.А💰PayPal💰[email protected]📦Для посилок:м. Київ, НП №4+380937467967
Ну що, давайте поговоримо відверто.З мене досить!! За чотири роки мого волонтерства ні я, ні Олексій, ні наші колеги, які були з нами з перших днів, ніколи не вимагали від вас жодної папірця, анкети чи копії паспорта. Ніякої бюрократичної макулатури. Ви просто писали - ми збирали й відправляли і сплачували.Ми навіть не вимагали від вас отих показових відеоподяк. Просили про одне: "Напишіть, чи доїхало, щоб ми були спокійні". І ви навіть цього не робили.Вам, схоже, набагато краще обісрати з ніг до голови і побігти у "Повернись живим", заповнювати тисячі папірців, проходити співбесіди й чекати сім кіл пекла заради шматка мила чи елементарного набору продуктів.Бо туди ж ВАШІ донати долітають, там же магія реклами з кожної дірки унітаза!Тож давайте зробимо так: віднині всі, хто буде писати мені й просити про допомогу, йдуть прямиком до притули Пишіть туди. І перевіримо, як швидко ви отримаєте допомогу, скільки паперових процедур пройдете перед тим, як отримати звичайну їжу чи засоби гігієни. Сподіваюся, у наступному році отримаєте. Ну, або не отримаєте.Вам же не підходить,коли до вас ставляться як до людей? Не вимагають ні печаток, ні довідок?Написали — отримали. Але хер з ним, якщо ви вважаєте, що можна просто споживати й навіть не сказати елементарне "дякую" хай це буде на вашій совісті.Мені не потрібні ваші оди.Чотири роки мого волонтерства.я пакував посилки, тягав, фасував не розгинаючи спини, вичитував ваші прохання про допомогу, спав на підлозі по 2 години(якщо вдавалось)заробив хронічну втому, безсоння, хвору спину.Власні кошти які я збирав на навчання я витратив на допомогу за перший рік війни.Я вже втомився, від того що я повинен принижуватись благати вас долучатись і допомогти зібрати продуктовий набір для жінки, яка реально цього потребує й пише вже не вперше. Для тих, хто дійсно кричить про допомогу і кому вона потрібна, я все одно знайду вихід і допоможу чого б мені це не коштувало!А всім іншим - велике "дякую". Можете донатити далі таким Притулам на вигадані спутнікі! У мене на цьому все.•Володимир Зарецький
👁 2,020 25-12-30 12:43
Пам’яті Олексія ОскераЄ улюди, які з першого дня живуть не «для себе», а по совісті. Люди, для яких життя — це не про зручність, а про вибір. Олексій Оскер був саме таким.Він народився у селі Бездрик на Сумщині. Мав інвалідність, але ніколи не дозволяв їй визначати себе. Не прикривався нею. Не давав слабину. Він був сильним — не показово, не напоказ, а по-справжньому. Сильним характером, силою духу, переконаннями.Олексій був волонтером і людиною дії. Він поклав своє життя на допомогу іншим, бо був впевнений: ми не "малєнкіє Люди". Навіть одна людина здатна вплинути на долю своєї країни. Він не замикався у власному болі, не закривав очі на чужий. Коли можна було мовчати — говорив. Коли зручніше було відвернутися — боровся. Коли було важко — йшов далі.Він говорив прямо. Чесно. Іноді різко, але завжди по-людськи. Не терпів фальші й напівправди. Його слова не завжди були комфортними, зате завжди були справжніми. Він умів називати речі своїми іменами — і цим змінював людей навколо.Попри все, Олексій був життєлюбом. Умів сміятися тоді, коли, здавалось, не до сміху. Його почуття гумору було світлим і рятівним — воно тримало, підіймало, давало дихати. Він умів бути хорошим другом — надійним, уважним, чесним. Тим, хто не зникає і не ховається. Тим, хто поруч по-справжньому.Він пішов, але залишився. У допомозі, яку встиг дати. У людях, яких підтримаував. У вірі, що одна людина має силу.Світ став тихішим без його голосу. Але цей голос не зник — він звучить у нашій пам’яті й совісті. Він нагадує: не здаватися, не жити напівжиттям.Світла пам’ять, гідній людині, сину, другу, Олексію.
👁 2,500 25-12-19 14:15
Я, Володимир Зарецький, звертаюся до всіх, хто знає і кому небайдужий Олексій ОскерОлексій протягом чотирьох років волонтерив, ніколи нікому не відмовляв і завжди допомагав тим, хто цього потребував.Тепер настав момент, коли допомога потрібна йому самому.Зараз Олексій у вкрай важкому стані, без свідомості.Діагнози лікарів:вторинний менінгіт (на тлі хронічного пансинуситу), • хронічний пансинусит / гнійний гайморит (ураження гайморових і лобних пазух), • двостороння пневмонія, • гайморит (як джерело інфекції).Олексій терміново потребує операції (втручання на пазухах), щоб усунути джерело інфекції й дати шанс на одужання.Я прошу всіх, хто може, долучитися до підтримки!Реквізити:5100 9473 3196 1086 Зарецький В.А.PayPal: [email protected]Zaretskyi VolodymyrЗв’язатися зі мною можна:📞 093-746-79-67 (мій номер, Володимир)☎️ гаряча лінія: 068-354-57-37Велике прохання: не “обривайте” телефон — якщо я не відповім одразу, я обов’язково передзвоню або напишу трохи пізніше. Зараз фізично не завжди можу бути на зв’язку миттєво.Ваші молитви, небайдужість і підтримка зараз критично важливі.Разом ми можемо допомогти людині, яка завжди допомагала іншим.
👁 417 25-10-13 20:44
Я публічно і офіційно заявляю, що цей аферист Сергій Притула і його шарашкина контора Благодійний Фонд Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation об'єднують всіх, хто в долі. Мандуй, подавай на мене в суд. Я готовий залюбки до відкритих судових засідань, де я твою щурячу сущність покажу не лише всім українцям, а всім твоїм донатарам по світу. Нарешті наші Хлопці і всі не лише почують, а побачать твої афери. Як твоїми зборами мільярди гривень задонатених нашими українцями і людьми з усього світу, нахабно і цинічно відмиваються через рахунки чорного псевдофонду. Кожна оборутка вдало проходе під кришуванням твого головного спонсора і бенефіціара таварісча Пунчука, зятя Кучми, який разом з Ахметовим викупив у ДУСі та держави (фонд держмайна, держуправління справами) державні підприємства за копійки, навіть коли на торгах давали вищу ціну інші інвестори з Європи. А де ж тут євроінтеграція? В пі#дє. Поки українці гинуть на Майданах і в окопах за свободне та демократичне життя в єврородині, ці члєни списка Форбс, протягують своїх людей в Президенти, в Парламент, Уряд, в силові, судові, структури, виключно для свого самозбагачення.Навіть, якщо відштовхуватися від цих цинічних розкладів, то ці пиявки на тілі України повинні розуміти, що знищивши всіх українців(особливо успішно вони це роблять сьогодні руками своїх можновладців), нікому буде задовольняти їх апетити. Нас вже навіть не 35 мільйонів, а тим паче 52, як роками колись манділи плюси, побудувавши свій рекламний лозунг на вимиранні українців. Гниди!💲РЕКВІЗИТИ ФОНДУ💲Сенсебанк🇺🇦4028082014978504🇺🇦Оскер Приватбанк🇺🇦5363542098735948🇺🇦ЗарецькийПосилки🇺🇦Київ.нп№4☎️0683545737🇺🇦Оскер[email protected]🇺🇲Osker Oleksii. Kyiv 03115
👁 422 25-08-19 17:57
А ви знаєте, що трапилось з автором відео, який хотів донести правду про цього хлопця? Який результат цього відео? Які наслідки? Він звернувся до мене сьогодні після публікації. Я тільки думаю чи вартує воно того? Ну викладу я наше з ним годинне інтерв'ю. Заради правди і справедливості. Закону і демократії. А для кого і для чого? Шоб завтра мене знову вдома відпи#дило сбу і всучило чергову підозру? Кинули за грати і там вбили? А люди просто посміються і забудуть? Чи може я помиляюсь? То чому я влазю в борги, шоб нашим хлопцям оплатити відправку посилок в той час, коли шахраям, корупціонерам суспільство мільярди в дупу запихає. Бо з рота вже лізуть ті донати, які не доходять до окопів. І ніхто не піддає сумніву їх порядність, волонтерство, збори і патріотизм. Одне радує, що ці гниди Сергій Притула Благодійний Фонд Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation Чмути, Ляшки, Гороховські, Стерненки, монобанки в почоті лише у суспільства, але не у військових. Тому я і думаю, публікувати чи ні ці факти, почуті від бійця, який є автором цього відео, яке набрало більше 2 млн переглядів на його тіктоці. І що йому це коштувало? І що мені буде коштувати?💲РЕКВІЗИТИ МОГО ФОНДУ💲PayPal🇺🇲[email protected]🇺🇸Приват🇺🇦5363542098735948🇺🇦ЗарецькийСенсебанк🇺🇦4028082014978504🇺🇦Оскер Для посилок🇺🇦НП№4☎️0683545737🇺🇦м.Київ
👁 360 25-08-09 12:19
Що таке людяність? Це коли військовий хоче віддати свої бойові на порятунок іншого. Того, хто отримав поранення і має отримати від держави, країни, влади допомогу. А отримав від людей. Від вас. Якщо хлопець сирота, то влада і керівництво просто викинули його після поранення, як непотріб. Відпрацьований матеріал. Він сирота, то хай ним залишається пожиттєво. Так вони вирішили. Але не ми з вами. І я хочу, аби Іван бачив мої пости і вашу не байдужість. Він має знати та відчувати, що його родина це ті люди, які не пройшли мимо його біди, адже вона спільна, як і його захист. Він захищав не вибірково когось із нас з вами, а спільно. Всіх. Тому всі мають стати йому теж спільною родиною і в біді і в радості. Настане той день, коли він всім подякує за врятовану і ногу і життя. А я дякую вам, що не поклали на мене відповідальність, а розділили зі мною. Бо сам би я не впорався. Не ті можливості. Я дуже виснажений як морально так і фінансово. 💲РЕКВІЗИТИ МОГО ФОНДУ💲PayPal🇺🇲[email protected]🇺🇸Приват🇺🇦5363542098735948🇺🇦ЗарецькийСенсебанк🇺🇦4028082014978504🇺🇦Оскер Для посилок🇺🇦НП№4☎️0683545737🇺🇦м.Київ