Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Береговий — міський голова
Додано 15 січ 2022

Олександр Береговий — міський голова

@Online180322
Кількість підписників: 1 091
Фото: 2,380
Відео: 435
Посилання: 306
Опис:
✅ Офіційний Telegram-канал Баштанського міського голови Олександра Берегового
Джерело

Олександр Береговий — міський голова | ️18 березня — визначна дата для мешканців Баштанської громади. Рівно р...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Береговий — міський голова Олександр Береговий — міський голова @Online180322
403 Охват/переглядів 2023-03-18 19:11 Повідомлення №2001
✍️18 березня — визначна дата для мешканців Баштанської громади. Рівно рік тому її територію було звільнено від російських окупантів. Це вдалося завдяки небайдужим місцевим мешканцям, добровольцям, які за покликом серця приєдналися до лав тероборони, а також військовим 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Розпочалося все 1 березня, коли рашисти чисельною колоною вторглися на територію нашої громади. Спершу їм дорогу голіруч перекрили мешканці села Явкине. Баштанці, в свою чергу, з перших днів війни розпочали формування кругової оборони міста. Тож на початку березня окупанти зіткнулися з неочікуваним супротивом з боку баштанців. Того дня нам вдалося зупинити просування ворога вглиб Миколаївщини і України, а також змусити їх змінити свої плани. Про бойові дії в центрі Баштанки й досі нагадують сліди обстрілів на будинках, обгорілі магазини, пошкоджена дорога. Через організований опір місто з 12 по 18 березня зазнавало активних ворожих бомбардувань. Росіяни били «Смерчами», «Градами», стріляли з артилерії та мінометів. 13 березня на одну з вулиць Баштанки було скинуто п’ять авіабомб, внаслідок чого чимало будинків були зруйновані вщент. Гостро відчули на собі прихід «руського міра» мешканці сіл Піски і Христофорівка, які опинилися під окупацією. Упродовж кількох тижнів рашисти намагалися там «встановлювати свої порядки», тероризуючи мирне населення.Та вже 18 березня завдяки злагодженим діям Збройних Сил України і територіальної оборони загарбники були повністю вибиті з території нашої громади. Проте ракетний терор продовжувався й наступні півроку. На сьогодні у громаді зруйновано або пошкоджено 6 адмінбудівель, 14 закладів освіти й спорту, 9 об’єктів культури, 6 медзакладів і 809 житлових будинків.🕯25 наших земляків вже ніколи не повернуться з війни, вони віддали своє життя за Україну на полі бою. Вічна слава нашим Героям! Їх імена золотими літерами викарбувані у нашій історії!Попри все Баштанщина вистояла, люди згуртувалися і ми продовжуємо боротьбу із ворогом та допомагаємо фронту. Слава всім, хто сьогодні продовжує боронити рідну землю! Я дякую кожному воїну, який сьогодні б’ється за наше життя і волю, я вдячний кожному мешканцю громади за самовіддану працю на благо країни. 🇺🇦Наше завдання сьогодні — це допомога ЗСУ та відбудова громади. Разом до Перемоги! Все буде Україна!🇺🇦