Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Береговий — міський голова
Додано 15 січ 2022

Олександр Береговий — міський голова

@Online180322
Кількість підписників: 1 091
Фото: 2,380
Відео: 435
Посилання: 306
Опис:
✅ Офіційний Telegram-канал Баштанського міського голови Олександра Берегового
Джерело

Олександр Береговий — міський голова | ️🏻Київ. Форум «РЕАБІЛІТАЦІЯ НА РІВНІ ГРОМАДИ: можливості для людини, р...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Береговий — міський голова Олександр Береговий — міський голова @Online180322
1 100 Охват/переглядів 2025-03-22 15:31 Повідомлення №3164
✍️🏻Київ. Форум «РЕАБІЛІТАЦІЯ НА РІВНІ ГРОМАДИ: можливості для людини, розвиток громади,виклики та потреби». Мета делегації від Баштанської громади — це продемонструвати здобуті результати, підкреслити важливість і можливості розвитку реабілітації на рівні нашої громади, а також залучити успішний досвід від колег з інших регіонів. ☝🏻Захід об'єднав представників влади різних рівнів, міжнародних організацій, активістів та експертів, аби обговорити результати впровадження комплексного підходу до реабілітації в Баштанській, Роздільнянській та Ніжинській громадах.📌Сьогодні, коли війна триває, ми стоїмо на порозі великого виклику — це реабілітація та соціалізація наших ветеранів після фронту, а також цивільних, які стали жертвами російської агресії. Але це завдання ми не можемо відкладати на завтра — діяти треба вже зараз. Створення сприятливих, комфортних і якісних умов для відновлення постраждалих від війни — це пріоритетна задача на зараз. ✅️ Наша громада включилася у цей процес серед перших і вже сьогодні ми маємо у Баштанці відділення для реабілітації. Окрім того ми забезпечені: 🔹️кваліфікованим персоналом;🔹️ сучасною матеріально-технічною базою;🔹️укомплектовані кабінети для роботи з особами, які потребують реабілітації; 🔹️впроваджуємо і розробляємо успішні практики з відновлення постраждалих через війну.🏥 У планах створення «Центру ментального здоров’я», розширення вже наявних потужностей, а також залучення наших партнерів для нових проєктів.  ✊🏻Я вдячний всій нашій команді за пророблену роботу, здобуті результати і готовність рухатися далі. Я радію, що в Україні наразі чимало громад переймаються цим питанням і в рамках форуму нам вдалося почерпнути цінний досвід, який ми обов'язково втілимо в себе вдома. 🤝🏻Відзначимо, що цей проєкт реалізується завдяки нашим партнерам — Європейський Союз, БФ «Пацієнти України» та GIZ у межах програми EU4ResilientRegions.Разом будуємо сильну громаду — з турботою, дією та майбутнім!