Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Omelyan News
Додано 14 лип 2024

Omelyan News

@Omelyan_News
Кількість підписників: 19 870
Фото: 13,100
Відео: 692
Посилання: 12,600
Опис:
У нас не було і не буде смажених сенсацій і фейків. Ми спілкуємося з елітою і людьми, що реально хочуть і вміють робити зміни. Зв'язок з нами https://t.me/OmelyanNewsCommunication
Джерело

Omelyan News | ️Санкції США фактично знищують присутність російської нафти в Європі, ...

Логотип телеграм спільноти - Omelyan News Omelyan News @Omelyan_News
2 110 Охват/переглядів 2025-10-24 14:50 Повідомлення №19962
☄️Санкції США фактично знищують присутність російської нафти в Європі, - PoliticoАдміністрація Дональда Трампа оголосила нові масштабні санкції проти російських нафтових компаній «Роснефть» і «Лукойл», які можуть остаточно витіснити російську нафту з європейського ринку. Колишній менеджер «Лукойлу» заявив, що ці обмеження стануть «катастрофічними» для діяльності компанії на континенті. Санкції можуть змусити обидві компанії продати активи в Європі та припинити постачання нафти по наявних трубопроводах. Експертка з санкцій Atlantic Council Кімберлі Донован зазначає, що до 21 листопада, коли обмеження набудуть чинності, європейські компанії, які ще зберігають контракти з москвою, будуть змушені переглянути свої угоди. Рішення Трампа стало логічним продовженням його заяви про намір домогтися повної відмови НАТО від російських енергоресурсів. США розраховують, що нові заходи скоротять російський експорт нафти приблизно на половину — на 2 млн барелів на добу. Особливо сильного удару зазнає «Лукойл»: компанії доведеться продати частки у проєктах від Єгипту до Іраку, що призведе до втрати близько 20% виручки. Попри це, Китай і Індія, ймовірно, продовжать купувати російську нафту через знижки та обмежену кількість альтернативних постачальників. Однак у Європі ситуація інша: санкції США фактично блокують обробку платежів через банки ЄС, що ставить під загрозу роботу всіх дочірніх структур «Лукойлу» на континенті. Компанія володіє сотнями АЗС у Бельгії, великими НПЗ у Румунії та Болгарії, а також часткою у заводі в Нідерландах. Європейські уряди вже готуються до їхнього продажу: у Румунії заявили, що «Лукойл» буде змушений продати НПЗ Petrotel, у Нідерландах очікують аналогічного сценарію, а болгарський НПЗ «Нефтохім» може припинити роботу вже 21 листопада. Те, чого не зміг домогтися Брюссель за роки війни, тепер робить Вашингтон: санкції Трампа фактично знищують економічну присутність російської нафти в Європі.