Джерело
🇺🇦 | Зустріч із послами країн G7 та послом ЄС. Обговорили напрями нашої спі...
2 000 Охват/переглядів
2024-10-17 12:25
Повідомлення №4993
Зустріч із послами країн G7 та послом ЄС. Обговорили напрями нашої співпраці — децентралізація, регіональна політика, відновлення громад та посилення співпраці з партнерами. Також у фокусі — безперебійна робота морського коридору. Наголосив, що у нас в планах завершити всі розпочаті проєкти та масштабувати успішні ініціативи. Нам важливо, щоб люди бачили результат.На шляху до URC2025 маємо напрацювати методику оцінки спроможності громад, щоб посилити активність на місцях у процесі залучення публічних інвестицій. Усі проєкти, які впроваджуються чи будуть імплементовані, мають проходити через Цифрову екосистему для підзвітного управління відновленням.Наші принципи — прозорість, підзвітність, ефективність та своєчасність всіх процесів відновлення. Познайомив послів із новою командою Мінрозвитку. Переконаний у продуктивній та плідній співпраці. Вдячний партнерам за підтримку реформи децентралізації, посилення спроможностей громад, сприяння у захисті нашого морського коридору та енергооб’єктів, відбудову житла та інфраструктури.