Джерело
Олексій Матюшенко 🇺🇦 | ️Сьогодні, 12 січня, відбулося засідання постійної комісії обласної ра...
109 Охват/переглядів
2026-01-12 13:33
Повідомлення №17270
❗️Сьогодні, 12 січня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку, де основним проблемним питанням стало недопущення застосування графіків погодинних відключень електроенергії до об’єктів критичної інфраструктури.✊ Вирішили провести найближчим часом нараду за участі Полтавської обласної військової адміністрації, Полтавської обласної ради, представників обленерго, представників територіальних громад області, а також відповідних підприємств, які забезпечують життєдіяльність громад, а саме: тепло-водогенераційних підприємств, геріатричних будинків, лікарень, закладів освіти та соціального захисту. Необхідно систематизувати інформацію, допомогти громадам сформувати перелік об’єктів та аргументувати, чому той чи інший заклад потрібно віднести до критичної інфраструктури.👉 Адже, відповідно до 600-ї Постанови, не відключаються лише ті об’єкти, які споживають понад 100 кВт електроенергії. Якщо менше, то об’єкт підпадає під аварійні відключення, навіть не дивлячись на його важливість для життєзабезпечення громади.✍️ Тож, після формування переліку об’єктів, ми звернемося до Кабміну для внесення змін до Постанови, включення ряду об’єктів до критичної інфраструктури та присвоєння кодів Держспецзв’язку.✌️Разом можемо зробити більше!