Джерело
🇺🇦 Олексій Кулеба | Цієї ночі росія знову цілеспрямовано била по цивільній та енергетичній...
5 180 Охват/переглядів
2026-02-12 07:20
Повідомлення №8152
Цієї ночі росія знову цілеспрямовано била по цивільній та енергетичній інфраструктурі України. Під масованими ударами опинилися Київ, Одещина, Дніпро, Сумщина та ін.В Києві ціллю ворога знову стали теплогенеруючі об’єкти. Внаслідок цієї атаки теплопостачання призупинено для близько 2600 житлових будинків у кількох районах міста. Ще 1100 будинків залишаються без тепла через попередні масовані обстріли та пошкодження Дарницької ТЕЦ. Водопостачання та водовідведення працюють.В Одесі через знеструмлення без водопостачання залишилися близько 300 тисяч людей. Без тепла - майже 200 будинків. Тривають роботи із запуску систем, де можливо - залучаються резервні джерела живлення.У Дніпрі в результаті масованої атаки припинено теплопостачання для 10 тисяч абонентів. На зараз відбувається запуск альтернативного джерела постачання теплової енергії. Запускаються блочно-модульні котельні для закладів соціальної сфери. На місцях працюють енергетики, рятувальники, комунальні служби. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути людям тепло і воду.Це чергова спроба залишити українців без базових послуг посеред зими. Але відновлення триває безперервно.