Джерело
🇺🇦 Олексій Кулеба | У Києві тривають аварійно-відновлювальні роботи з повернення тепла до ...
2 470 Охват/переглядів
2026-01-17 16:45
Повідомлення №7955
У Києві тривають аварійно-відновлювальні роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків.46 багатоповерхівок залишилися без опалення після масованої російської атаки 9 січня. Ще 56 будинків – із локальними аваріями через сильні морози та зношені внутрішні системи. Ситуація динамічна: бригади усувають збої в режимі реального часу. Найбільше будинків без тепла зараз у Голосіївському районі, роботи також тривають у Шевченківському. Будинки поступово розігрівають, запуск опалення відбувається під постійним супроводом фахівців, щоб уникнути повторних аварій. Наразі задіяні 16 ремонтних бригад, які працюють цілодобово. Посилюємо ресурси. З інших регіонів залучаємо додаткових 20 бригад, ще 30 – готова надати Укрзалізниця. Загалом, до 50 аварійних бригад, близько 200 фахівців, які працюватимуть у Києві. Для підтримки людей розгортаємо додатковий опорний Пункт Незламності від ДСНС. У будинках, де тепло ще не відновили, електропостачання відключати не будуть. Наше завдання – завершити роботи у максимально стислі строки. Уже сьогодні тепло має повернутися приблизно у половині будинків, решта – найближчим часом. Ситуацію тримаю на особистому контролі. Це питання стійкості міста і відповідальності перед людьми.