Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Олексій Кулеба
Додано 06 січ 2025

🇺🇦 Олексій Кулеба

@OleksiiKuleba
Кількість підписників: 11 200
Фото: 6,600
Відео: 1,180
Посилання: 1,280
Опис:
Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України.
Джерело

🇺🇦 Олексій Кулеба | Сьогодні працюємо в Тернополі. П’ять днів тому російський удар по житл...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Олексій Кулеба 🇺🇦 Олексій Кулеба @OleksiiKuleba
5 680 Охват/переглядів 2025-11-25 19:35 Повідомлення №7562
Сьогодні працюємо в Тернополі. П’ять днів тому російський удар по житловому будинку забрав життя 34 людини.Це велика втрата для міста та всієї країни.Глибоке горе для кожної родини, яка втратила близьких. Ліквідація наслідків триває, на місці постійно працюють служби, фахівці та волонтери.Провели розгорнуту нараду. Очільник ОВА, міський голова та профільні служби представили детальну інформацію про поточну ситуацію. Поспілкувалися з мешканцями. Десятки родин залишилися без домівок: пошкоджені 330 квартир, більше ніж 120 — зруйновані повністю. Оперативно проведена оцінка пошкоджених будинків, що дає можливість швидко розпочати відновлювальні роботи, або ж провести демонтаж тих обʼєктів, які не відповідають вимогам безпеки.У місті працює координаційний штаб. Тут люди отримують повний юридичний супровід та оперативну допомогу, зокрема консультації щодо компенсацій за єВідновленням. Комісії вже обстежили понад 165 квартир. Орієнтовний старт виплат за поданими заявами запланований на 4 грудня 2025 року.Місцева влада забезпечила щомісячну виплату у 15 тисяч гривень кожній сім’ї, якій потрібно орендувати тимчасове житло. Одинадцятьом постраждалим надали безоплатний прихисток благодійники. Серед цих родин — сім’я з Херсонщини, яка вже вдруге постраждала від російської агресії. Вадим і Олена демонструють велику силу характеру та єднання. Їхня стійкість — приклад та підтримка для всіх нас.Усі постраждалі забезпечені необхідними речами та побутовими засобами. Кожна родина отримує всю увагу. Дякуємо міжнародним організаціям, які поруч із Тернополем у ці дні.Для постійного зв’язку із постраждалими буде запущена “гаряча лінія”. Люди матимуть можливість звертатися, отримувати роз’яснення та бути в контакті з владою у будь-який момент.Окрема увага на пошкоджені соціальні об’єкти: школи, тепломережі, котельні. Уряд опрацьовує питання надання додаткових коштів з державного бюджету для проведення аварійно-відновлювальних робіт.Вдячний місцевій та обласній владі за роботу. А також оперативним службам та волонтерам. Спільна присутність, швидка реакція та уважність до людей формують правильний підхід у такі дні. Саме так маємо працювати й надалі — системно, у взаємодії та з повагою до кожної родини.