Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Цебрій
Додано 14 лип 2024

Олександр Цебрій

@Oleksandr_Tsebriy
Кількість підписників: 604
Фото: 237
Відео: 102
Посилання: 63
Опис:
Громадський діяч. Служу в ЗСУ🇺🇦 Міський голова м.Умань 2014-2020 рр. Голова Громадської Організації «РУХ СВІДОМИХ»
Джерело

Олександр Цебрій | Я колись читав, що на випадок планетарної, екологічної чи кліматичної ...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Цебрій Олександр Цебрій @Oleksandr_Tsebriy
3 900 Охват/переглядів 2024-07-18 06:06 Повідомлення №472
Я колись читав, що на випадок планетарної, екологічної чи кліматичної катастрофи, десь є запаси елітарного насіння всіх культур, щоб на Землі ріс не бурʼян, а правильні культури. Щось схоже має бути і в нашій країні. Після війни до Верховної Ради та інші органи управління має прийти не «бурʼян», а наша еліта. І це не менш важливо ніж виграти війну! Ворога ми здолаємо, а що буде потім з країною? Хто будуть ті люди, які впливатимуть на її долю? Може та нечисть, яка довела країну за 30 років до війни? Чи ті, хто скопроментував себе і грабував нас під час війни? Ні і ще раз ні! Це мають бути нові еліти, які проявили себе в самий важкий час для країни, але…Але вони гинуть, згорають, як сухе гілляча на вогнищі війни. Ми втрачаємо історичний шанс все змінити!!! Звісно, нечисть з Верховної Ради чи гниди з Монако із задоволенням продовжать грабувати країну і після війни. А ви погодитесь на це? За що тоді гинули наші діти???Є люди яким я заборонив би йти на війну, бо це наше майбутнє, надія нації. На жаль таких залишилось не багато…Я не знайомий з @Oleh Sentsov, не бачив його фільми, не маю навіть спільних знайомих, але я глибоко поважаю цю людину за його шлях і боротьбу за Україну. І саме людям такого ґатунку я довірив би післявоєнну Україну🇺🇦