Саша, ахахах, ти думаєш ти мене налякав тим, що ти скинув якийсь папірець про роботу на виборах?) Клоун, по-перше, ти відверто збрехав: згідно твого ж "документу" ти не був ніяким "уповноваженим представником", а був членом дільничної виборчої комісії, ще й на спецдільниці в лікарні - з кількома десятками виборців. Ти працював на державу, бо це короткострокова робота на виборчій дільниці і робота ця від Центральної виборчої комісії. Я знаю, що ти людей звик годувати брехнею, але як влаштована робота на виборчих дільницях повір знає набагато більше людей ніж тобі здається. Таких дільниць на 223 окрузі 122 штуки, і тоді - в розпал Майдану - опозиційні сили набирали всіх бажаючих, аби тільки отримати по-більше можливостей боротися проти фальсифікацій регіоналів на довиборах по 5 скандальних округах. Хммм цікаво, Левченко з кожним кандидатом на члена комісії співбесіди мав би проводити, чи якусь окрему перевірку різноманітних ноунемів, як ти?) Та ще й якщо спецдільниця на кількадесятків виборців?) До речі, Левченко тоді питанням формування складу ДВК взагалі не займався, бо фактично жив на Майдані - був спочатку комендантом Київради, а потім Українського Дому, й всі ці подання готувалися партією, від якої він тоді балотувався. На жаль, потраплялися й такі непорядні персонажі, як ти, які потім ще й сфальсифіковані протоколи підписували.Тож ніхто, ніколи з нашої команди Народовладдя з тобою не працював. Більше того, ми про тебе неодноразово писали коли ти вже випадково депутатом став. Якось не вʼяжеться, з твоєю легендою, а?)А от у тебе в роботі все набагато цікавіше, чого тільки вартує робота з Медведчуком та твоїм партнером по адвокатському обʼєднанню, який «чесно за ідейними переконаннями» першим скидав гроші на партійний рахунок «слуг народу» та який за сумісництвом працює на власника закладу, де відмовилися обслуговувати військового. По-друге, «шефи», це у тебе в «слугах» ідіот, це ти Єрмаку будеш так писати. Всі прекрасно знають, які у нас з Левченком стосунки. Як думаєш, «шеф» летить через всю країну на всіх парах в реанімацію та везе матір "підлеглого", який помирає? Тому тут ти очікувано всрався. Ну звик ти так, нічого буває…По-третє, не хочеш розказати людям як ти, придумавши собі нікчемне алібі, щоб якось перевести розмову на іншу тему і перебити скандал з рестораном свого дружка, за телефонним правом дістав документ з архівного відділу Шевченківської райдержадміністрації пізно ввечері?) Чи ти там на пів ставки підробляєш?) Ой, невже ти зловжив своїми повноваженнями та просто як в кращих традиціях Януковича «нарішав цей документ», бо маєш владні звʼязки? Медведчук навчив?) Просто повірити в це не можу, це дуже на вас не схоже. А щодо твоїх запитів по нам: то відсилай що куди хочеш, бо, на відміну від тебе, у нас з Юрієм совість чиста. Навіть коли рік тому голова твоєї партії Шуляк замовила проти нас пятитижневу інформаційну атаку, а Юрію ваші тітушки ребра зламали, бо ми зупинили злочинний закон 5655 за який ти голосував, то й тоді нічого компрометуючого ви не знайшли й лише спромоглися навигадувати купу брехливої маячні. Тож шли свої запити куди хочеш, будь ласка. Ну і найголовніше, розслабся, ти просто кнопка, яка як випадково в парламент потрапила, так само з нього і вилетить.
Ситуація на фронті вкотре вказує нам на те, що країна не може жити так як жила. І поки є цей шанс і щоб не втратити те, що вдалося втримати у набагато важчому 2022, треба сказати собі правду, що наша оборона валиться, а відтак, треба прийняти ряд жорстких рішень:- реформа управління військами. Утворення корпусів та дивізій зі ставкою на бойових командирів;- інтеграція Сил територіальної оборони в склад Сухопутних військ;- збільшення матеріального забезпечення для військових в частині заробітної плати; - перехід на систему рекрутингу при мобілізаційних процесах;- бронювання виключно для підприємств критичної інфраструктури та складних дефіцитних професій;- законодавча заборона не критичних видатків! Не може бути більше ніяких бруківок. Всі бюджети мають бути спрямовані на бетонування фронту та прифронтових міст в яких більше не може бути ніяких парків та скверів, а мають бути справді фортеці;- будівельну техніку забудовної мафії на фронт на будівництво фортифікацій (за правовим режимом воєнного стану це робиться елементарно і головне законно);- прогресивна система оподаткування доходів (включно з прогресивним військовим збором). Податки на надбагатства олігархату з окремим для них податком - wealth tax за принципом розвинутих країн Європи;- ну найголовніше, все це може спрацювати за умови справді справедливого підходу. Тобто якщо мобілізація, то для всіх класів населення незалежно від статків, вилучення будівельної техніки у всіх будівельних компаній. Направлення коштів з усіх бюджетів міст, областей та не критичних видатків міністерств. Бо нинішні вибіркові підходи тільки розʼєднують суспільство. А якщо продовжувати нинішню тактику із затикання дир на фронті прикомандированими підрозділами територіальної оборони без техніки та укомплектування особовим складом, а паралельно з цим закопувати мільярди в бруківку у тилових містах і кричати, що захід нам не допомагає, то сорі нікуди ми окрім поразки не прийдемо.
Публічно застерігаю владу від такого собі пана Кравченка, якого вони розглядають як одну з основних кандидатур на посаду Генпрокурора. Особу, яку раніше комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора НАБУ за результатами перевірки визнала недоброчесною!Очевидно, що в Офісі Президента є волохата рука, яка його тягне кар’єрним сходами. Пролетів комісію з доброчесності по НАБУ? Нічого, це аж ніяк не завадило Президенту відразу призначити цього прокурора на посаду голови Київської обласної державної адміністрації. І що, може ви думаєте, що прокурор Кравченко почав боротися з корупцією на новій посаді? Ні, він не почав з нею боротися, він її очолив. Нам наприклад дуже добре відома одна із його корупційних схем – це намагання захопити 5,5 га столичної землі в столичному Сирецькому гаю де знаходиться реабілітаційний центр для військових. Свою першу спробу захопити землю під медичним закладом організована злочинна група Кравченка здійснила ще понад рік тому. Тоді голова Київоблради регіонал Добрянський зі своїм дружком-держзрадником Дубінським незаконно звільнили директора - лікаря з 32-х річним стажем Ігоря Кучму, який виграв відкритий конкурс, і який під час повномасштабної війни якраз і забезпечив створення реабілітаційного центру для військових на базі Київської обласної лікарні № 2. На його місце ці покидьки незаконно призначили керувати медустановою помічницю Дубінського, колишнього редактора 1+1, яка взагалі не має ніякого відношення до медицини. Проте, коли наша команда підняла суспільний розголос і привернула до цього увагу, суд скасував незаконне рішення регіонала Добрянського. Однак корупціонери згодом придумали іншу схему, як захопити дорогоцінну землю. Вже голова Київської облдержадміністрації Кравченко написав лист на Добрянського з проханням об’єднати реабілітаційний центр з Київською обласною лікарнею № 1. Це дало можливість їм юридично ліквідувати реабілітаційний центр для військових на базі Київської обласної лікарні № 2.З медичної точки зору об’єднувати дві абсолютно окремі й суттєво різні за своїм функціоналом лікарні - це просто маразм. Не кажучи вже про звільнення 375 медпрацівників. Ми неодноразово про це розповідали раніше https://fb.watch/vpdTsQ8Jrw/При цьому Кравченко публічно розповідає, що жодної посади лікаря не скорочено. Це відверта брехня. Всіх медпрацівників змусили написати заяви про звільнення з реабілітаційного центру і заяви, що їх беруть на роботу на один місяць (до кінця жовтня), при цьому невідомо навіть на яке підприємство. Паралельно з цим подається обов’язкова в таких випадках заява в обласний центр зайнятості про заплановане "масове вивільнення" медпрацівників в кількості 375 осіб! https://fb.watch/vpdWzPtRPN/Ми - Народовладдя вже подали відповідний позов до суду з вимогою скасувати злочинне рішення Київоблради про ліквідацію реабілітаційного центру та заяву про відкриття кримінального провадження щодо незаконної ліквідації закладу охорони здоров’я. Саме тому ми вимагаємо від влади відмовитися від ідеї його призначення! Якщо ж його дійсно призначать Генпрокурором - то влада вчергове підтвердить свою корупційну неадекватність.
Список звільнених з полону 18.10.2024:Алексеєвич Сергій ІвановичАлієв Ренат ВагифовичАндріанов Владислав СергійовичАфісов Павло ГеннадійовичБадрак Олег ВікторовичБалицький Сергій ВолодимировичБатинський Сергій ВікторовичБахтин Руслан ЄвгеновичБогдан Андрій ЯрославовичБойчук Сергій ВолодимировичБондар Владислав МихайловичБочкарьов Іван РуслановичБура Олексій СтепановичБуткевич Максим ОлександровичВаврик Станіслав ВалерійовичВасиленко Валентин ОлеговичВласов Максим ІгоровичВисоцький Євген ВікторовичГорожа Олександр ВалентиновичГригор'єв Антон ВалентиновичГрицун Сергій ОлександровичГульоватий Олег БогдановичГусєв Павло ВалерійовичДенисов Єгор ВолодимировичДуднік Максим СергійовичДутов Станіслав ПетровичЄгоров Андрій РомановичЄмельянов Володимир СергійовичЗавалецький Олег ВасильовичІванков Сергій СергійовичКалькіс Костянтин АнатолійовичКаменев Андрій ОлексійовичКанупер Дмитро ЄвгеновичКлещунов Ігор ВіталійовичКоваль Олексій ОлексійовичКондрашев Максим ОлександровичКрать Олександр ПавловичКристофович Андрій ОлександровичКротовський Володимир ДмитровичКудрявцев Віктор ЮрійовичКузьменко Олександр ЮрійовичКучеренко Володимир ОлександровичЛук'яненко Олег ЮрійовичМарченко Олексій АнатолійовичМатлай Олександр ВасильовичМельник Олександр ОлександровичМирза Денис ВалерійовичМозговий Олексій СергійовичНарижний Олександр ОлександровичНастека Єгор ВолодимировичНевмержицький Олександр ВолодимировичНиверчук Артур ВіталійовичОвчаренко Євген ОлександровичОмельницький Олександр ВіталійовичОрел Євген ОлександровичПестов Володимир ВолодимировичПетрик Микита ОлександровичПечарський Олександр МиколайовичПискунов Віктор ОлексійовичПодосинський Володимир ЮрійовичПотапов Костянтин ЮрійовичПустовар Дмитро МиколайовичПюрко Сергій МиколайовичРоманченко Роман ЮрійовичРудик Сергій КостянтиновичСвидерський Юрій АндрійовичСвинарчук Олександр ОлеговичСеферов Володимир ВолодимировичСкорина Андрій ОлеговичСкоропада Іван ІвановичСмітія Дмитро АнатолійовичСорокін Дмитро ІгоровичСорочан Володимир ІгоровичСухов Микола ВолодимировичСикилинда Олександр ВасильовичТаловера Максим АнатолійовичТаран Івано ОлександровичТерпай Петро МихайловичТретьяков Андрій ВолодимировичХарченко Геннадій ОлександровичХарченко Денис СергійовичХарченко Роман МиколайовичЧалий Андрій ГеоргійовичЧуж Владислав ОлеговичШандро Олександр ОлександровичШаульський Микита АндрійовичШвець Олег ПетровичШевчук Василь ВасильовичШендеренко Олександр ОлеговичШуфлін Петро БогдановичЯкубенко Євген РуслановичЯровий Сергій СергійовичЯрощук Іван Олександрович
Влада "слуг" продала величезне стратегічне державне підприємство "Об’єднану гірничо-хімічну компанію" азербайджанському бізнесмену Насібу Хасанову.Обʼєднана гірничо-хімічна компанія - є європейським лідером видобутку титанових і цирконієвих руд. До структури "ОГХК" входять Вільногірський гірничо-металургійний комбінат, розташований у Дніпропетровській області, та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат у Житомирській області.Більш безглуздого та злочинного рішення ще треба пошукати, навіть за вкрай низькими стандартами "українських" влад. У розпал повномасштабної війни на виживання українського народу "слуги" продають величезне стратегічне держпідприємство, яке контролює колосальні потужності з виробництва ільменіту, циркону та рутилу - сировини для титанової промисловості. Титан є стратегічним ресурсом для оборонного комплексу. Замість оборонних та соціальних потреб прибутки підприємства тепер підуть до приватної кишені, а доля тисячі українців, які прямо залежать від роботи цього підприємства, зависла у повітрі. При чому влада продала підприємство фактично за копійки, адже 96 мільйонів доларів є сміховинною ціною для довгострокового контролю над такими ресурсами. Новим власником став азербайджанський бізнесмен Насіб Хасанов, близький до їхнього Президента Алієва, який своєю чергою має абсолютно нормальні ринкові стосунки з російським імперіалізмом. Згадати лише розширення угод між "Газпромом" та "Socar".Ми переконані, що цього кроку можна було уникнути, якби влада замість пустих ремствувань на неефективність держуправління, забезпечила підприємство керівництвом, яке б здійснювало господарювання в інтересах українського народу, а не своєю корупційної вигоди. Показово, що "ОГХК" власне й була роками дуже прибуткова, поки влада не почала готувати її до продажу, свідомо заводячи в збитки. "Слуги" та їх попередники навмисно занедбали промислові потужності "ОГХК", толеруючи схеми розкрадання коштів шляхом продажу сировини через підконтрольні менеджменту фірми-«прокладки», й таким чином роками знижувалась прибутковість підприємства і створювалась заборгованість по заробітній платі. Отже, замість того, щоб використовувати потенційно величезні прибутки підприємства для наповнення бюджету, забезпечення гідного життя його працівникам та розбудову української важкої промисловості, використовуючи титанову сировину "ОГХК", влада зробила все можливе, щоб під час повномасштабної війни віддати стратегічний ресурс у приватні руки.Приватизація "ОГХК" є безсумнівно безвідповідальним та відверто злочинним рішенням влади! Системні економічні труднощі не можна вилікувати подібними діями, які навпаки погіршують ситуацію в економіці країни. Ми - Народовладдя, навпаки неодноразово наголошували на необхідності націоналізації стратегічних підприємств, зокрема, гірничо-металургійного та паливно-енергетичного комплексу. Особливо зараз - під час повномасштабної війни українського народу проти російського імперіалізму. І ми послідовно виступали проти приватизації "ОГХК", з часу перших заяв влади на цю тему. Очевидно, що за нормального парламенту це підприємство треба буде негайно повернути у державну власність! Стратегічні промислові потужності та ресурсна база держави мають працювати на безпеку та добробут українського народу, а не на розкішне життя мільярдерів.
На днях глядачі телемарафону могли спостерігати сюжет про епатажну субкультуру квадроберів, яких останнім часом почали обговорювати у соціальних мережах. Мільйони гривень з наших податків щомісяця ідуть на створення низькопробного контенту для заповнення ефірного часу. Наша партія Народовладдя вже неодноразово звертала увагу на шкідливість та безглуздість існування цього телемарафону, який зараз виконує роль піар-майданчика для влади "слуг" та механізму з викачування бюджетних коштів на приватні кишені різноманітних "продюсерів", часто повʼязаних з Єрмаком. Сума фінансування телемарафону в розмірі півтора мільярди гривень в умовах повномасштабної війни виглядає просто абсурдною і жодним чином не виправдана якістю його роботи!Прикро спостерігати, як під прикриттям бронювання від мобілізації за величезні бюджетні кошти ці телеканали займаються імітацією суспільнокорисної роботи. Адже на них не видно гострих сюжетів про кричущі випадки безвідповідальності та підриву обороздатності. Наприклад, про знищення унікального Київського обласного центру реабілітаційної медицини для поранених військових, що відбувається за ініціативою голови Київської обласної ради Добрянського та голови Київської облдержадміністрації Кравченка. Очевидно, що український народ може спокійно прожити без інформування про таке явище як "квадробери" або нових низькопробних серіалів, але може не вистояти і не вижити у протистоянні з російським імперіалізмом без належного державного фінансування військово-промислового комплексу, без невідворотності покарань для корупціонерів, без переведення економіки на воєнні рейки, без справедливої податкової політики, без всього того, що б забезпечувало відчуття справедливості в суспільстві й допомагало б мобілізаційним процесам. Тому вкотре закликаємо владу відмовитися від цієї ганьби під назвою "Єдиний телемарафон" і почати нарешті запроваджувати зміни, час яких настав дуже давно. Щоб не сталося так, що з усіх цих затишних телестудій врешті-решт будуть не про українських "квадроберів" розповідати, а про "прєлєсті русского міра".
Колаборант та власник бізнесу на окупованих територіях Сергій Бубка з посмішкою нагороджує росіянку з Барнаула Дарʼю Варфоломєєву, яка після санкцій виступає під прапором Німеччини на Олімпійських іграх у Парижі.Ця Варфоломєєва у 2021 році брала участь в турнірі з художньої гімнастики на території анексованого Криму, організованого російською окупаційною владою. Вона жодного разу не висловилася проти агресії її рідної країни проти України. Тільки за виступ в окупованому Криму вона мала б бути дискваліфікована, але коли у нас такий нікчемний олімпійський комітет та міністерство спорту, то про що можна казати? На додачу в міжнародному олімпійському комітеті від нас сидить колаборант Бубка…В той момент як наші спортсмени гідно представляють нашу країну на Олімпіаді в Парижі, виборюють медалі, є і яскравий приклад як ми позоримось на вест світ на цих змаганнях…Просто нагадаю, родинна компанія Сергія Бубки – "Фірма Монблан", де він значиться співвласником разом зі своїм братом Василем, під час повномасштабної війни росії проти України офіційно зареєструвалася на росії та почала офіційно співпрацювати з окупантами, є ряд контрактів, які це підтверджують. Компанія займається продажем пального, зокрема на окупованій території Донецької області для забороненого терористичного угрупування "ДНР", зокрема в одному з контрактів фігурує так зване "Казначейство донецкой народнай республікі". Ще один факт співпраці з терористами вже не по паливу, це контракт іншої компанії Бубки - "Спортивный клуб Сергея Бубки" з так званим "медичним відділом міністерства внутрішніх справ днр", там підписали контракт на постачання гумових кліше для печатки.Мало того, у Сергія Бубки є російський податковий номер, який був виданий в окупованому Криму в місті Євпаторія. Попри очевидну колаборантську діяльність Сергій Бубка досі має звання "Герой України" та залишається членом Національного олімпійського комітету. За всі три роки повномасштабної війни він ЖОДНОГО разу не засудив дії російських військ, він ЖОДНОГО разу не звернувся до міжнародної спільноти, весь цей час він удавав, що нічого не відбувається. Він народився в Луганську і його б позиція була важливою. А ще Бубка член Міжнародного олімпійського комітету, а це майданчик на міжнародній арені доносити правду про Україну.Палкий привіт керівництву Національного олімпійського комітету та Міністерству молоді та спорту України, які допустили офіційну участь Бубки та не висловили офіційний протест, щоб запобігти цьому, це справжня ганьба та знущання з тих, хто бореться за незалежність нашої держави! За цей бридкий випадок має бути відповідальність для топ-чиновників! Для мене просто очевидно, що голова Національного олімпійського комітету Гутцайт та т.в.о. міністра молоді та спорту України Бідний просто не відповідають займаним посадам! Окремий палкий привіт Службі безпеки України!
Поділюсь трохи інсайдом. На Печерську виловили виродка, який палив машини ЗСУ. Спочатку зловити не вдалося, на камерах було пусто, виявилось ця мразь підпалила авто свого сусіда і одразу заникалась в будинку. Після другого разу, коли він намагався підпалити одразу третю його було затримано. На камерах було зафіксовано шляхи відходу після другого підпалу, тому там далі була справи техніки та часу. Щоб ви розуміли, за одну машину росіяни платили 500$, 200 на початок і 300 після підтвердження підпалу. Але там ще була система накопичення, чим більше машин, тим більше гонорар, там доходили суми до 5К доларів. Ну а тепер це буде величезний термін за співпрацю з ворогом, і як ви розумієте таку шістку ніхто міняти не буде. Легкі гроші як то кажуть… років з 8 тепер в тюрмі, ну і по нормальному треба вносити зміни в законодавство і за колаборантську діяльність позбавляти права голосування, бути обраним та працювати у будь-яких державних чи комунальних закладах. Зараз таких відморозків будуть ловити більше і я дуже не раджу їм хоч спробувати чинити опір, гратися там ніхто не буде. Там люди без гумору, кожен, хто зараз приймає участь у відлові, знає, що таке вивозити поранених та загиблих на пікапі, тому я вас попередив, впали на асфальт і руки одразу до гори. Повноваження є у всіх найщиріші і це правильно. Будь-які дії проти армії мають каратися жорстко.
Говорити про полонених важливо! Бо мовчання - вбиває! Маємо робити все, щоб повернути наших захисників! Жоден із тих, хто давав бійцям Маріупольського гарнізону гарантії під час виходу з території «Азовсталі», не виконав своїх обіцянок. Збереження життя кожного військовослужбовця гарнізону, незастосування тортур та якнайшвидші обміни — це все обіцянки, які не виконали! ООН, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, російська сторона та військово-політичне керівництво України гарантували це захисникам Азовсталі.Росіяни очікувано грубо порушили взяті зобовʼязання. Апогеєм порушення ними законів та звичаїв ведення війни стала страта 53-х беззбройних азовців в Оленівці. Рівно два роки тому уві сні вони були підступно вбиті в організованому росіянами теракті в бараці колонії. Сотні отримали поранення. Не змогли перемогти на болі бою, тому вбили в полоні, просто як шакали.Нині ми бачимо як проросійська наволоч, яка несла сюди війну, спокійно почувається в парламенті та київських ресторанах. А всі вони мають бути затримані як обмінний фонд, всі вони мають бути в бараках! Медведчука росіяни міняли, Бойка та московських попів теж поміняють. Набридло дивитись як українська влада допомагає цим тварям вийти сухими з води. Ви або не розповідайте, що ви прагнете зберегти життя полонених, або розберіться нарешті з топ-колаборантами! Бойко, Суркіс, Льовочкін, Столар, Паша Мерседес, мені продовжувати? А скільки їх в місцевих радах…Дякую всім, хто сьогодні був на Майдані. Про це треба кричати!!!
«Я вперше чую про непрозорі кошториси» – нардеп «слуга народу» і забудовник Андрій Стріхарський.Сьогодні на одному заході в столиці нардеп від «слуги народу» прийшов виступати по відбудові замість голови своєї партії Олени Шуляк. Так, анонсували мою давню знайому, але пані Олена до заходу не дійшла і прислала туди нардепа-забудовника. Голова неурядового антикорупційного центру «Межа» Мартина Богуславець задала представнику монобільшості просте та досить пряме питання про відкриття цін в Prozorro в контексті відбудови, бо реально при аналізі використання фонду відбудови у нас регулярно проблеми з банально отриманням кошторисів, які за законом мали б бути доступними в Prozorro. Андрюша відповів, що такої проблеми немає)) Ну просто клоун! Це він прийшов так про відбудову говорити, видно, що воно просто відірване…Але нічого дивного. По-перше, Стріхарський дуже тупий, ну я за 5 років можу зробити такий субʼєктив, просто тупий рішала, але для Шуляк, як бачимо це ідеальний спікер… Ну а ще Андрюшка київський забудовник (Status Group), член комітету містобудування в Верховній Раді, який очолює Шуляк. Стріхарський унікальний чорт, якось він на метро Славутич під виглядом реконструкції ресторану збудував житловий комплекс на десять поверхів, порушив тоді все, що тільки можна було, але відповідальності не поніс і успішно реалізував цю махінацію. Там ще на цьому заході Стріхарський порадив активістам піти у бібліотеку. Чуєш Андрюшка, а ти сходи в адвокатські обʼєднання і запитай, які зараз ціни на захист мудаків, які лобіюють інтереси будівельної мафії та порушують містобудівне законодавство.