Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡
Додано 14 лип 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Кількість підписників: 10 448
Фото: 5,150
Відео: 1,150
Посилання: 1,110
Опис:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Джерело

Симороз доповідає 🫡 | Говорити про полонених важливо! Бо мовчання - вбиває! Маємо робити все...

Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
1 600 Охват/переглядів 2024-07-28 15:43 Повідомлення №4227
Говорити про полонених важливо! Бо мовчання - вбиває! Маємо робити все, щоб повернути наших захисників! Жоден із тих, хто давав бійцям Маріупольського гарнізону гарантії під час виходу з території «Азовсталі», не виконав своїх обіцянок. Збереження життя кожного військовослужбовця гарнізону, незастосування тортур та якнайшвидші обміни — це все обіцянки, які не виконали! ООН, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, російська сторона та військово-політичне керівництво України гарантували це захисникам Азовсталі.Росіяни очікувано грубо порушили взяті зобовʼязання. Апогеєм порушення ними законів та звичаїв ведення війни стала страта 53-х беззбройних азовців в Оленівці. Рівно два роки тому уві сні вони були підступно вбиті в організованому росіянами теракті в бараці колонії. Сотні отримали поранення. Не змогли перемогти на болі бою, тому вбили в полоні, просто як шакали.Нині ми бачимо як проросійська наволоч, яка несла сюди війну, спокійно почувається в парламенті та київських ресторанах. А всі вони мають бути затримані як обмінний фонд, всі вони мають бути в бараках! Медведчука росіяни міняли, Бойка та московських попів теж поміняють. Набридло дивитись як українська влада допомагає цим тварям вийти сухими з води. Ви або не розповідайте, що ви прагнете зберегти життя полонених, або розберіться нарешті з топ-колаборантами! Бойко, Суркіс, Льовочкін, Столар, Паша Мерседес, мені продовжувати? А скільки їх в місцевих радах…Дякую всім, хто сьогодні був на Майдані. Про це треба кричати!!!