Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡
Додано 14 лип 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Кількість підписників: 10 448
Фото: 5,150
Відео: 1,150
Посилання: 1,110
Опис:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Джерело

Симороз доповідає 🫡 | Я думаю, те, що ресурсів на таку амбітну операцію як наступ на Токмак,...

Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
2 100 Охват/переглядів 2026-02-18 12:26 Повідомлення №9007
Я думаю, те, що ресурсів на таку амбітну операцію як наступ на Токмак, Мелітополь та ЗАЕС було недостатньо, це очевидно. Чи штовхали нас на такі дії партнери не надаючи належної військової підтримки? Думаю теж очевидно, що так.Але це не завадило Головкому кинути тоді піхоту на мінні поля добре підготовленої першої лінії оборони ворога без артилерійської підготовки та систем розмінування. Він знав, що немає відповідних ресурсів, але тоді сказати публічно «стоп, ми таку амбітну операцію не тягнемо», сміливості не вистачило, в результаті втратили людей, техніку та ініціативу після двох успішних контрнаступів. Ми втратили цінний резерв, який призвів до неможливості повноцінно та оперативно забезпечувати піхоту особовим складом, це потягнуло за собою більш тяжкі наслідки по всьому фронту.Зате зараз сміливість розповідати байки в інтерв’ю у пана посла є. Складається таке враження, що це не він тоді плануванням та командуванням займався, а хтось інший, а він просто бідний сидів в піхоті й зараз авторитетно заявляє, що це було неправильно. Розумію політичне бажання пана Залежуного відмежуватися від тієї провальної операції, але він є її частиною не менше Зеленського, це також реальність. Тому як мінімум його коментар західній пресі просто лицемірний, а взагалі по-людськи, треба покаятися перед людьми, які підривалися тоді на мінах, втрачаючи здоров’я та побратимів через чиєсь недолуге планування…