Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡
Додано 14 лип 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Кількість підписників: 10 448
Фото: 5,150
Відео: 1,150
Посилання: 1,110
Опис:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Джерело

Симороз доповідає 🫡 | Ну якщо хочете трохи заспокійливого, хто не спить. З хорошого:Вже пере...

Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
2 270 Охват/переглядів 2026-02-03 00:32 Повідомлення №8877
Ну якщо хочете трохи заспокійливого, хто не спить. З хорошого:Вже пережили масований пуск важких надзвукових ракет Х-22. Я вже писав, що там тонний бойовий заряд і великі руйнування при влучанні у цивільну інфраструктуру. Їх вони не можуть пускати безкінечно, бо для цього треба борти Ту-22М3 і один такий літак бере до трьох ракет. Як бачите, вже за доброю традицією їх знищують наші сили ППО. Також відстріляли ворожі «Циркони». Багато, хто напрягся, бо не так часто їх застосовує ворог і назва комусь незнайома. Це гіперзвукова крилата ракета корабельного базування, тому пускали з Криму. Досить швидка та маневрена, принаймні на папері. Наші сили ППО також її регулярно збивають. По балістиці також вже дуже багато відстріляли по Києву, Харкову та Дніпру. Це я про те, що більшість ударів саме балістики пережили. Але це не означає, що всі, вірогідніше будуть ще. По «Шахедам» бувало значно гірше, цього разу непогано збивають, по Києву є гарні паузи на перекури. Наразі вже залишки. Ну і залишились ці срані Ту-95, які є носіями великого залпу крилатих ракет типу Х-101/55. Вони будуть на пускових рубежах орієнтовно за годину, вірогідніше за все будуть пуски, бувало, що уходили без пусків, коли основні удари не завдали бажаного результату, тут важкого спрогнозувати, бо русня буває навпаки з психу останні удари кидає по цивільній інфраструктурі без усілякої логіки. З позитиву – порівняно з балістикою, будемо знати про пуски із гарним запасом часу. Також протягом всієї масованої атаки можливі додаткові пуски з бортів МіГ-31К (виліт не фіксувався), який є носієм надзвукової аеробалістичної ракети Х-47м2 «Кинджал». Можуть також в будь-який момент бути пуски «Іскандерів». Давайте уважно! Прорвемося, бо і не таке проходили!