Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡
Додано 14 лип 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Кількість підписників: 10 448
Фото: 5,150
Відео: 1,150
Посилання: 1,110
Опис:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Джерело

Симороз доповідає 🫡 | Звертаюсь до пана Кличка та його підлеглих з Київпастрансу. Перестаньт...

Логотип телеграм спільноти - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
4 340 Охват/переглядів 2026-01-19 12:34 Повідомлення №8711
Звертаюсь до пана Кличка та його підлеглих з Київпастрансу. Перестаньте чудити, коли в місті важка ситуація! Пише мені людина з якою я служив у 2022. Учасник бойових дій, возив нас на позиції під обстрілами, привозив їжу, гарний водій, знаю про що говорю. Після декількох років служби списався з армії по стану здоров’я, пішов працювати водієм автобуса, бо кажуть же, що людей не вистачає…Йому на 47 автобусний маршрут, який курсує з Нивок через масив до станції метро Дорогожичі, тупо не дають нормальну кількість палива. До кінця зміни (06:00-22:30) бракує 15-20 л, на що керівництво АП 5 говорить – «ну тоді їдь з маршруту», це при тому, що водій часто взагалі буває один на маршруті. Якість дизеля так само жахлива, автономне опалення вже неодноразово замерзало. І така ситуація на більшості маршрутів цього автобусного парку..Людина деморалізована. Один раз нормально пишу – перестаньте чудити! Зі 100 млрд бюджету будьте такі ласкаві забезпечити автобусні маршрути нормальною кількістю та якістю палива!Якщо раптом додумаєтесь тиснути на водія, то я приїду в гості, не сумнівайтесь!