Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олексій Бойко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Олексій Бойко 🇺🇦

@O_S_Boyko
Кількість підписників: 511
Фото: 1,890
Відео: 28
Посилання: 27
Опис:
Офіційний канал голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка
Джерело

Олексій Бойко 🇺🇦 | Новий томограф у Чернівецькому онкоцентрі – крок до якіснішої діагност...

Логотип телеграм спільноти - Олексій Бойко 🇺🇦 Олексій Бойко 🇺🇦 @O_S_Boyko
643 Охват/переглядів 2025-03-19 09:19 Повідомлення №1239
Новий томограф у Чернівецькому онкоцентрі – крок до якіснішої діагностики.Сьогодні відвідав Чернівецький обласний онкологічний центр, де зʼявилося важливе оновлення – сучасний магнітно-резонансний томограф (МРТ), який нещодавно встановили у медзакладі.Генеральний директор онкоцентру Ігор Малишевський розповів детальніше про новий апарат. Це високоточний томограф Siemens потужністю 1,5 Тесла, який дозволяє отримувати надзвичайно чіткі зображення внутрішніх органів. Він відіграє ключову роль у ранньому виявленні пухлин головного та спинного мозку, суглобів, а також у дослідженні м’яких тканин.Наразі троє лікарів та двоє лаборантів, які працюватимуть на апараті, вже пройшли перший етап навчання й готові до роботи з пацієнтами. За словами Ігоря Малишевського, щодня планують проводити щонайменше вісім обстежень, хоча ця цифра залежатиме від діагнозів та складності випадків.Станом на кінець 2024 року в Чернівецькій області зареєстровано понад 27 тисяч онкологічних хворих. Тому новий МРТ – це не просто оновлення технічного оснащення, а реальний шанс на своєчасне виявлення й лікування хвороби для багатьох пацієнтів.Апарат закупили за державні кошти, а от будівельні роботи з облаштування спеціального кабінету онкоцентр виконав власними силами.