Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОСББ Місто квітів (канал новин)
Додано 06 гру 2025

ОСББ Місто квітів (канал новин)

@OSBBMistoKvitiv
Кількість підписників: 1 855
Фото: 1,210
Відео: 94
Посилання: 349
Опис:
Тираспольська, 60
Джерело

ОСББ Місто квітів (канал новин) | ЗБЕРІГАННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ/ОБЛАДНАННЯ У МІСЦЯХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ...

Логотип телеграм спільноти - ОСББ Місто квітів (канал новин) ОСББ Місто квітів (канал новин) @OSBBMistoKvitiv
3 200 Охват/переглядів 2026-04-22 12:57 Повідомлення №3051
🚫ЗБЕРІГАННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ/ОБЛАДНАННЯ У МІСЦЯХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯСусіди, на жаль, спостерігаємо в нашому будинку відсутність культури користування загальними коридорами, холами, технічними шафами, тощо. ❗️Місця загального користування (в тому числі шафи лічильників води/тепла) не можуть слугувати місцем для зберігання ваших особистих речей чи обладнання. Йдеться, зокрема, про:• полиці для взуття, меблі, коробки• будівельні матеріали чи сміття• особисті речі, які “тимчасово не помістились”• будь-яке обладнання, у тому числі системи резервного живлення (інвертори, акумулятори тощо)📄 У вашій приватній власності є виключно ваша квартира.Для певності ви можете ознайомитись із вашим витягом з державного реєстру про право власності і дізнатися скільки квадратних метрів належить особисто вам. У технічному паспорті ви знайдете чітко окреслені межі вашої власності.Звертаємо увагу, що там немає шаф лічильників води/тепла, загального коридору, тощо.Використовуючи їх для розміщення ваших особистих речей чи обладнання, ви захоплюєте майно, яке вам особисто не належить. ⚠️ Чому це важливо:• це питання пожежної безпеки.• це ускладнює доступ до комунікацій у разі аварій.• це захаращує місця загального користування.Ми розуміємо, що хтось міг вчиняти подібні дії, не маючи наміру нашкодити. Можливо ви не знали чи не задумувалися над цим, але якщо ми хочемо жити у охайному та безпечному будинку, то маємо переглянути свій підхід до питання розміщення особистих речей в місцях загального користування. Ви і ваші сусіди заслуговуєте на цеВсі особисті речі/обладнання мають бути прибрані з місць загального користування до 1 травня.В разі ігнорування даної вимоги ми будемо вважати розміщені речі у місцях загального користування безхазяйними і змушені їх демонтувати/прибрати та вивезти за ваш рахунок.Дякуємо за розуміння та повагу до спільного простору