Джерело
ОСББ «ДОНЦЯ 2А - ІНІЦІАТИВА» | Шановні мешканці!❗️Наближається закінчення місяця та необхідно сплати ...
2 190 Охват/переглядів
2025-11-28 09:26
Повідомлення №1698
Шановні мешканці!❗️Наближається закінчення місяця та необхідно сплати внески по рахункам, які було надіслано на його початку. 🚧 Нагадуємо, що згідно рішення загальних зборів ОСББ восени 2024 року, внесок на генератор для насосів було визнано ОБОВ'ЯЗКОВИМ. До боржників за цим внеском, починаючи з 1 ВЕРЕСНЯ, застосовуються обмеження згідно затвердженим загальними зборами "Положенням про роботу з боржниками". 🏦 Хочемо звернути увагу, що обов'язковий внесок на генератор та добровільні внески на паливо мають різні рахунки та призначення платежу. Якщо ви сплатили не на той рахунок, скоригувати зарахування можна, написавши повідомлення в бухгалтерію. При сплаті будь якого внеску обов'язково вказуйте о/р - це номер приміщення/квартири. Актуальні дані по несплачених рахунках завжди можна подивитися в чат-боті будинку, у розділі: 🏦 Квитанція⛔️ Не об'єднуйте обов'язкові та добровільні внески в одному платежіРеквізити для оплати обов'язкових внесків:ОСББ "ДОНЦЯ 2А-ІНІЦІАТИВА", ЄДРПОУ: 43352162Рахунок:UA123052990000026009025007543
Призначення: Внески за утримання будинку, охорону, генератор, О/р ___ (номер квартири)
Реквізити для оплати добровільних внесків:ОСББ "ДОНЦЯ 2А-ІНІЦІАТИВА", ЄДРПОУ: 43352162Рахунок:UA243052990000026004015032211
Призначення: Добровільний внесок на генератор на ліфти. О/р ___ (номер квартири)