Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 60 окрема механізована Інгулецька бригада (60 ОМБр)
Додано 14 лип 2024

60 окрема механізована Інгулецька бригада (60 ОМБр)

@OMIBr_60
Кількість підписників: 5 735
Фото: 1,050
Відео: 643
Посилання: 507
Опис:
60-та Інгулецька ОМБр у складі Третього Армійського корпусу. Підрозділ ЗСУ, який захищає країну у війні з російськими ворогом. Підтримати: https://60brigade.mil.gov.ua/support.html
Джерело

60 окрема механізована Інгулецька бригада (60 ОМБр) | Позивний «Білий»: «Присіли на доріжку і на бойові».🔹В ЗСУ з 24 лютог...

Логотип телеграм спільноти - 60 окрема механізована Інгулецька бригада 60 окрема механізована Інгулецька бригада (60 ОМБр) @OMIBr_60
1 800 Охват/переглядів 2024-07-31 11:43 Повідомлення №361
🇺🇦Позивний «Білий»: «Присіли на доріжку і на бойові».🔹В ЗСУ з 24 лютого 2022 року, відразу у 60-ту бригаду🔹Зараз 24 роки — до бригади потрапив у 21 рік🔹Вивчався на штатного військового, хотів стати офіцером, вступив до Львівського університету імені Сагайдачного, але вирішив не закінчувати. З початку повномасштабного вторгнення прийняв рішення йти воювати.🔹У 60-й бригаді обіймає посаду старшого навідника 120 мм міномета📌Білий завжди на позитиві. За всю війну жодного разу не думав, що не вийде. Характер такий, що завжди позитивний. Страх давно відсутній. Переживання є, а страху немає.На початку війни був бусолістом на 120 мм мінометі під час Херсонської кампанії. Там було набагато більше боєкомплекту, активні бойові дії. Потім був на РСЗВ "Град" під час бахмутської кампанії. РСЗВ не так подобалося — дуже далеко стояли. Ти стріляєш — по тобі не стріляють, нецікаво. Потім був оператором безпілотника."Саме моє це 120-мм міномет, вважаю, душа лежить до трубки 120."🔹Перший бойовий вихід 11 березня 2022 року в населеному пункті Заградівка, ще на Херсонщині. Нас висадили 30 воїнів. Ми піднялися на гору на підтримку піхоти, а піхоти там не виявилося. Ну і прийняли піхотний бій. Виїхало дві одиниці ворожої техніки, так що довелося приймати піхотний бій. На той час вже були у мінометниках.Після бойового виходу вистачає роботи: обслуговування міномета, ремонт машин, але сон найважливіший для відновлення.🔹Найбільш запам'ятався момент, коли ми проводжали піхоту чотирма 120 мм мінометами та накрили кулеметника, якого намагалися вивести ще вісьмох, а ми їх усіх на одному місці та залишили. Кожен бойовий вихід по-своєму запам'ятовується.Але найбільш пам'ятною стала історія, про собачку, яки прибилася до нас на Херсонщині. Вечір перед бойовим виїздом, всі вже зібралися – а вона почала народжувати цуценят. Народилося рівно стільки, скільки нас було у підрозділі. З тих її діточок одна собачка ще досі з нами – Нона.🔹Вдома на "Білого" чекають мама, сестра, дівчина, бабуся.З появою дронів на війні все одно є потреба в бусолісті. Бусоліст завжди був потрібен і буде. Бусоліст — це людина, яка орієнтує гармату в основному напрямку стрільби. Тому без бусоліста нікуди.