Джерело
ОГо! | І знову про цікаві вакансії - стартував другий набір ШІнтернатуриЩо це...
499 000 Охват/переглядів
2026-02-20 14:00
Повідомлення №2480
І знову про цікаві вакансії - стартував другий набір ШІнтернатуриЩо це таке? Це ми шукаємо найперспективніших молодих людей (приблизно 23–27 років), які знайомі з програмуванням і активно використовують ШІ. Даємо їм менторів - лідів з моно, і дивимось, хто з інтернів зможе впоратися з реальними задачами за допомогою штучного інтелекту та консультацій цих менторівТим, хто впорався, - робимо офер і вони починають працювати та розвивати AI-напрямок уже як повноцінні члени командиВлітку проводили першу ШІнтернатуру. Воронка була така: 1250 заявок - 12 інтернів - 8 оферів (а планувалося 2!)А тиждень тому тихо запустили другий набір. До 28 лютого шукаємо 7 інтернів у команди AI та Data Science. Усе оплачується, усе дистанційно, але можемо і у офіси пустити, якщо забажаєтеЯкщо маєте базу в Java, Python, Go, JS або в роботі з даними й вільно користуєтеся ШІ - не соромтеся, залишайте заявкуАбо скиньте цей допис другові-айтішнику, який вже набрид нити, що немає нормальної роботи 😁P.S. Це крутіше за Гарвард - потрапити майже неможливо, досвід і результат такий, що за гроші не купиш