Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ОГо!
Додано 06 січ 2025

ОГо!

@OGoMono
Кількість підписників: 678 431
Фото: 785
Відео: 189
Посилання: 491
Опис:
Блог Олега Гороховського, monobank™
Джерело

ОГо! | Щодо ситуації з Назарієм ГусаковимВін збирав гроші на лікування та зіб...

Логотип телеграм спільноти - ОГо! ОГо! @OGoMono
257 000 Охват/переглядів 2025-06-22 13:41 Повідомлення №2152
Щодо ситуації з Назарієм ГусаковимВін збирав гроші на лікування та зібрав чимало. Збирав, до речі, не тільки на Банку, а й на рахунки Привату. Наразі схоже, що він обманював і використав гроші не за призначенням. Мені складно тут оцінювати і виступати арбітром. Я одного разу поділився його збором у себе в каналі на прохання друга. Із Назарієм особисто не знайомий і ніколи не спілкувався. Менеджери Монобанку жодного сприяння Назарію в його зборах не надавали, гроші знімати не допомагали, і все з ним відбувалося на загальних підставах. Наразі проводимо додаткове розслідування, чи були порушення та що можна змінити, щоб підвищити прозорість зборів. До речі, на банці Назарія є залишки та подальші списання з Банки будуть можливі лише проти виставлених рахунків за лікування.Філософське…Коли людина робить щось погане, часто кажуть: «Бог його за це покарає». З Назарієм так вийшло, що Бог покарав його в кредит, одразу й так сильно, що навряд чи він зможе нагрішити за все своє життя і на третину цього кредиту. Його дії завдають моєму бізнесу репутаційної шкоди. Чи тримаю я на нього образу, чи відчуваю злість? Ні. Мені його, як і раніше, дуже шкода. Я побоююся, щоб резонанс навколо цієї історії і, як наслідок, втрата довіри і відсутність бажання допомагати у подальшому хворим людям, зрештою, не позбавили їх шансів на допомогу