Джерело
ОГо! | Є в мене одна “win-win стратегія”Я укладаю парі проти своєї команди. Л...
208 800 Охват/переглядів
2025-04-09 10:23
Повідомлення №2075
Є в мене одна “win-win стратегія”Я укладаю парі проти своєї команди. Логіка така: якщо моя команда виграє мені грошей не шкода тому що я виграю набагато ціннішу нагороду - позитивні емоції, а якщо програє, я отримаю хоч якусь фінансову компенсацію. Колись поставив проти мого улюбленого Дніпра у фіналі Ліги Європи з Севільєю. На жаль, виграв гроші. Декілька разів ставив проти збірної України у важливих футбольних матчах. Здебільшого, на жаль, вигравав гроші. Декілька разів уже виграв гроші на термінах завершення війни – мені не шкода програти гроші, якщо війна закінчиться, але вона, сука, ніяк не закінчується.Програв гроші на першому бою Усика та Ф'юрі, а поруч сидів знайомий, який поставив на Усика і виграв гроші. Перевірив свої емоції та його. Я радів не менше. Вчора за цим принципом купив американські акції. Якщо воно все остаточно полетить до біса це має, як мені здається, привести до перегляду політики Трампа і тоді мені буде не шкода грошей. Подивимося…Взагалі, я не дуже азартний;)