Джерело
Обухів first! | Чи повинні чиновники складати іспит з історії та географії Обухова?Н...
3 500 Охват/переглядів
2025-12-15 06:17
Повідомлення №10499
Чи повинні чиновники складати іспит з історії та географії Обухова?Ні. А хотілося б.***В останній голосувалці я навів приклад Бенедикта Андерсона, котрий вважав 1 з 3 передумов формування ідентичності наявність музею.Кажуть, у Польщі зараз бум - музеї потопають у спеціалістах, котрі хочуть в них працювати і політиках, котрі хочуть інвестувати в них свої кошти і увагу.Одразу зауважу, що на моє розуміння Обухова і себе в ньому вплинув наш музей і його колишній директор - Юрій Корнійович Домотенко.Саме тому, я впевнений, що кандидати на будь-які чиновницькі посади в Обухові повинні складати іспит на знання його географії і історії. Бо те, що знімає про Обухів наш відділ культури нічим не відрізняється від "знань" лідерів опозиції - в обох випадках це так званий "історичний аутизм".Я ж у свою чергу і в міру можливостей намагаюся подолати цей хіатус (розрив) в другому пункті теорії Андерсона - формуванні карти території.Історичної, передусім.Відтак, сьогодні з неї можна дізнатися про те,1. хто і коли жив на березі Дніпра від Трипілля до Стайок;2. Де в Обухові у 1966 році була перукарня?3. Про те як жили і чим займалися у Стайках у 17 ст?частина 1частина 24. про Українку - "Місто на краю" :)))5. про "царицині" міфи в Обухові і Українці6. про "патронімічні" (відчоловічі) топоніми Обухова і Українки в 15-17 ст.7. про "святих " і "розбійників" Обухова і Українки8. про суголосність (схожість звучання) частини обухівських назв.9. про мамонтів в фольклорі Трипілля.10. Обхівські "легенди про гігантів".11. Про зникле середньовічне селище між Обуховом і Трипіллям.і трохи загального про "Перунові дуби", розселення слов'ян, фанатів "шизосторії" і тдНе будьте чиновниками і політиканами. Поважайте землю, на котрій живете. Вивчайте її.