Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Обухів first!
Додано 14 лип 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Кількість підписників: 6 899
Фото: 8,130
Відео: 337
Посилання: 4,990
Джерело

Обухів first! | ​​У Обухові засудили чоловіка, який пошкодив виставку про військовопол...

Логотип телеграм спільноти - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
4 680 Охват/переглядів 2025-10-19 11:28 Повідомлення №10343
​​У Обухові засудили чоловіка, який пошкодив виставку про військовополонених***Як повідомили у пресслужбі Обухівського районного суду Київської області, подія сталася на площі Матері. Чоловік на ім’я Ф., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, порізав ножем один із вуличних банерів, що розповідав про українських військових у російському полоні та їхні родини.Суд розглянув справу як дрібне хуліганство й, врахувавши обставини правопорушення, призначив максимальне покарання — 15 діб адміністративного арешту.***Подія як і годиться викликала надзвичайне пожвавлення в обухівських мережах.Континіум побажань розтягнувся вздовж "на ноль його", "розстріляти" і тд. і тп. сталінізму, котрий так і не вивітрився з голів. Ну і класичного і вічного, мого улюбленого - "чому не показуєте обличчя". Це цікаво чути від людей із закритими профілями.З іншого боку, якщо відкинути аномальну кровожерливість святих обухівських людей відповіді на питання про мотиви сабжа немає.Пояснення "я був бухий" - не канає. Можливо, людина, котра паплюжить пам'ять тих, кому зобов'язана життям або не тямиться, або ідеологічно заточена. В першому випадку йому не можна алкоголь. В другому - гуляти по вулиці.