Джерело
Обухів first! | В Обухівському районі Київстар відключив 3G: що робити абонентам***У...
2 540 Охват/переглядів
2025-07-31 10:50
Повідомлення №9967
В Обухівському районі Київстар відключив 3G: що робити абонентам***У понеділок, 29 липня, мобільний оператор «Київстар» припинив надання послуг у мережі 3G у ряді регіонів, зокрема — в Обухівському районі Київської області.Це частина загальнонаціональної стратегії компанії, спрямованої на поступове відключення застарілої технології 3G та перехід на більш швидкісну й стабільну мережу 4G (LTE).Що робити абонентам «Київстар» в Обухівському районі:Перевірити, чи увімкнено 4G/LTE у налаштуваннях смартфона.Якщо ваша SIM-картка не підтримує 4G, зверніться до найближчого фірмового магазину — заміна майже безкоштовна.У разі проблем з інтернетом:перезавантажте телефон,увімкніть режим 4G у налаштуваннях,за потреби зверніться до служби підтримки.Чому це важливо:За даними компанії, відмова від 3G дозволяє:збільшити швидкість інтернету на 62%,покращити стабільність з’єднання,забезпечити якісний зв’язок у густонаселених районах.Якщо абонент не оновить налаштування або SIM-картку, він може повністю втратити доступ до мобільного інтернету.